Policjanci sprawdzili zawartość plecaka kobiety, która błąkała się po slumsach. Znaleźli portfolio ze zdjęciami

Eloisa Pinto Fontes była poszukiwana od ponad roku. Po raz ostatni modelkę widziano w czerwcu 2019 roku w Nowym Jorku.

Historię odnalezionej modelki kilka dni temu opisało CNN Brasil. Jak dowiadujemy się z artykułu, 26-latka od kilku dni błąkała się po ulicach jednego z brazylijskich slumsów. 

Była boso, wydawała się zagubiona

Uwagę na kobietę zwrócili policjanci, którzy przemierzali fawelę Morro do Cantagalo w Rio de Janeiro. Eloisa była boso, wydawała się zagubiona. Nie potrafiła nawet wytłumaczyć, dlaczego znalazła się w tym miejscu. Policjanci postanowili więc sprawdzić zawartość jej plecaka. Znaleźli w nim m.in. portfolio z profesjonalnymi zdjęciami modelki oraz różne dokumenty związanej z jej pracą. To pozwoliło na szybką identyfikację osoby.

Podejrzewa się, że modelka włóczyła się po tej okolicy od co najmniej dwóch dni. Jednak nie wiadomo, kiedy w ogóle przybyła do Rio de Janeiro. Po odnalezieniu trafiła do placówki socjalnej. Obecnie towarzyszy jej jedna z przyjaciółek. Poza tym lekarz psychiatra zdecydował o umieszczeniu jej w specjalistycznym zakładzie zdrowia psychicznego. 

Eloisa Pinto Fontes i jej kariera w modelingu

Warto wspomnieć, że modelka ma na swoim koncie sporo sukcesów. Przed zaginięciem w czerwcu 2019 roku współpracowała m.in. z Dolce&Gabbana. Poza tym była gwiazdą znanych modowych magazynów (m.in. "Elle" i "Glamour"). 

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak wykonać prosty i efektowny makijaż?
Więcej o: