Olga Kalicka ma nową fryzurę. Fanka: Myślałam, że to Alutka z "Rodziny zastępczej"

Olga Kalicka pochwaliła się nową fryzurą. Fani są zachwyceni jej metamorfozą. Zobaczcie, na jakie cięcie zdecydowała się aktorka.

Olga Kalica to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność przyniosły jej role w w wielu filmach i serialach. Aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 453 tys. osób. 

Olga Kalicka i jej nowa fryzura. Fanka: Jest pięknie!

Ostatnio aktorka zdecydowała się na metamorfozę. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma modną grzywkę w stylu curtain bangs. Jak możemy dowiedzieć się z opisu pod zdjęciem, gwiazda nie jest do końca przekonana do tej stylizacji. - A gdyby tak zostać na stałe z grzywką? - napisała Kalicka.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów. Co ciekawe, niektórzy z nich dostrzegli podobieństwo do postaci z serialu "Rodzina zastępcza". 

Myślałam, że to Alutka z "Rodziny zastępczej"! Pięknie!
Jak Alutka z "Rodziny zastępczej"
Jak pięknie. Zdecydowanie z grzywką!

Modna grzywka w stylu curtain bangs

Grzywka w stylu curtain bangs to jedno z najmodniejszych cięć w tym sezonie. Jest bardzo elegancka i stylowa. Poza tym wyszczupla twarz i ukrywa wysokie czoło. Podobną grzywkę w latach 60. ubiegłego stulecia nosiła Brigitte Bardot. Ostatnio cięcie wróciło do łask i decyduje się na nie coraz więcej osób. Zobaczcie, jak wygląda Olga Kalica po metamorfozie:

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Olga Kalicka ma nowy kolor włosów:
Więcej o: