18-letnia córka Katarzyny Figury w bikini na Instagramie: "Bogini". Podobna do mamy?

Koko Frigura, starsza córka Katarzyny Figury opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini. Internauci nie kryją swojego zachwytu. - Przepiękna - komentują. Jest podobna do swojej mamy?

Katarzyna Figura jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w latach latach 80. i 90. uchodziła za ideał kobiecości. Jest mamą trójki dzieci - 33-letniego syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa oraz 18-letniej córki Koko i 15-letniej córki Kaszmir Amber z drugiego małżeństwa. Po urodzeniu syna, aktorka na kolejne ciąże zdecydowała się dość późno, gdyż dziewczynki przyszły na świat już po 40. urodzinach Katarzyny Figury: Koko, gdy aktorka miała lat 40, natomiast Kaszmir, kiedy miała 43 lata.  

Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w bikini. Co za figura!

18-letnia Koko, córka Katarzyny Figury, w bikini na Instagramie: "Bogini"

Koko Figura, czyli starsza córka Katarzyny Figury, która 24 października skończy 18 lat, jest aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie regularnie publikuje różne fotografie, jednak ostatnio przykuła uwagę internautów czarno-białym zdjęciem, na którym pozuje w bikini. Na reakcję obserwatorów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz słów zachwytu. Widać jej podobieństwo do mamy?

Mega kobieco!
Bogini
Przepiękna
Zjawiskowa
Jakie Ty masz idealne ciało

- czytamy w komentarzach.

Duży wybór strojów kąpielowych znajdziesz na Avanti24!

18-letnia córka Katarzyny Figury w bikini na Instagramie: 'Bogini'18-letnia córka Katarzyny Figury w bikini na Instagramie: 'Bogini' https://www.instagram.com/kokofigura/

Więcej o: