Biedronka sprzedaje hitowe torebki za mniej niż 100 zł. Są bardzo stylowe i praktyczne

Biedronka wprowadziła do swojej sprzedaży modne torebki uwielbianej marki Pierre Cardin. Taki dodatek jest nie tylko stylowy, ale też bardzo praktyczny. I co najważniejsze - niedrogi! Torebki marki Pierre Cardin wykonane są z dobrej jakości materiału i pomieszczą format A4.

Biedronka przygotowała dla swoich klientek super ofertę. Dzięki niej teraz w wybranych sklepach tej popularnej sieci (w stacjonarnych oraz tych online) kupimy modne i tak uwielbiane przez kobiety torebki znanej marki Pierre Cardin. Są stylowe, pojemne, praktyczne i co najważniejsze niedrogie! Do wyboru mamy różne modele i kolory za mniej niż 100 zł.

Zobacz wideo

Biedronka sprzedaje hitowe torebki marki Pierre Cardin. Znamy ich cenę

Biedronka w swojej najnowszej ofercie przygotowała coś specjalnego dla fanek torebek znanej marki Pierre Cardin. Z najnowszej gazetki dowiadujemy się, że dodatek ten jest już dostępny w sprzedaży - dokładnie od poniedziałku, 12.10. Promocja ma potrwać do najbliższej soboty, czyli do 24 października bądź też do wyczerpania zapasów.

Do wybory mamy różne klasyczne modele i stonowane kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie! Torebki Pierre Cardin, które znajdziemy obecnie w ofercie Biedronki, są praktyczne i pojemne. Co ważne wykonane są z materiału dobrej jakości, dzięki czemu posłużą nam na lata. Są duże - pomieszczą format A4. Kupimy je za 99 zł. Torebki te są nie tylko modne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne.

Biedronka sprzedaje hitowe torebki marki Pierre Cardin za mniej niż 100 złBiedronka sprzedaje hitowe torebki marki Pierre Cardin za mniej niż 100 zł fot. screen: www.biedronka.pl

Więcej o: