Lidl sprzedaje modne botki za mniej niż 50 zł. Są bardzo stylowe i wygodne

Lidl ma obecnie w swojej ofercie modne i stylowe damskie botki w klasycznych kolorach. Będą idealne na sezon jesień 2020. I kosztują zaledwie 49,99 zł.

Lidl przygotował super ofertę dla swoich klientek. Nie masz jeszcze butów na ten sezon? Nie martw się. W sklepach tej popularnej sieci (i to zarówno stacjonarnych, jak również tych online) kupimy obecnie modne botki na jesień. Są stylowe, wygodne i co najważniejsze tanie! Lidl po raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i nie trzeba wydawać na to fortuny. Do wyboru mamy klasyczne modele i kolory za mniej niż 50 zł. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje modne botki na jesień. Znamy ich cenę

Lidl wprowadził do swojej oferty modne damskie botki. Takie buty są idealne na jesień! Oferta obowiązuje od tego poniedziałku, czyli 19 października. W ramach niej w Lidlu kupimy modne buty na jesień. Do wyboru mamy kilka klasycznych modeli i kolorów: czarny oraz brązowy.

Botki, które kupimy w Lidlu, mają wygodny, niewielki obcas. Są bardzo stylowe i na czasie. Dostępne są we wszystkich najbardziej popularnych rozmiarach: od 37 do 40. Co najważniejsze, nie wydamy na nie fortuny. Kupimy je za 49,99 zł. Skusicie się?

Takie botki, które kupimy obecnie w Lidlu, będą idealnie współgrać zarówno ze spodniami, jak również z jesiennymi spódnicami oraz sukienkami. Doskonale sprawdzą się i na co dzień np. do pracy, czy na zakupy, i na wieczorne wyjścia.

Lidl sprzedaje modne botki za mniej niż 50 zł. Są bardzo stylowe i wygodneLidl sprzedaje modne botki za mniej niż 50 zł. Są bardzo stylowe i wygodne fot. screen: Lidl.pl

Więcej o: