Małżeństwo 80-latków spotkało się po 215 dniach rozłąki. Rozczulający widok! "Nie sądziłem, że kiedykolwiek tu dotrę"

Joseph Loreth i jego żona Eve są małżeństwem od 60 lat. Z powodu pandemii koronawirusa zostali rozdzieleni na kilka miesięcy. Do sieci trafiło nagranie z ich pierwszego spotkania po tak długiej rozłące.

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko - tak krótko można podsumować nagranie, które trafiło do sieci i które bije rekordy popularności. Na filmiku widzimy parę 80-latków (małżeństwo), która spotkała się po raz pierwszy po kilku miesiącach przerwy. A wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

Zobacz wideo

Małżeństwo 80-latków spotkało się po 215 dni rozłąki. Rozczulające wideo

Joseph Loreth i jego żona Eve mają po 80 lat, a małżeństwem są już od 60 lat. Mieszkają w domu opieki na Florydzie. Z powodu pandemii koronawirusa zostali rozdzieleni na 215 dni. W marcu tego roku Joseph Loreth musiał bowiem udać się do szpitala na operację. W ramach rekonwalescencji spędził jeszcze kilka miesięcy w placówce leczniczej. Jego żona Eve nie mogła go odwiedzać z powodu ograniczeń ze względu na bezpieczeństwo i ochronę przed koronawirusem.

Joseph Loreth i jego żona Eve przez te kilka miesięcy musieli ograniczyć swój kontakt wyłącznie do rozmów telefonicznych i spotkań online. W końcu jednak zobaczyli się na żywo  po 215 dniach rozłąki, a wszystko to zostało nagrane i opublikowane w sieci. Rozczulający widok!

O mój Boże. Tak bardzo tęskniłam za tobą. Kocham cię.

- mówi kobieta i przytula się do męża.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek tu dotrę. Tak bardzo za tobą tęskniłem.

- odpowiada ze łzami w oczach Joseph Loreth.

Jakie przepiękne spotkanie. Mam łzy w oczach.
Tak się cieszę, że znowu są razem.

- czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Więcej o: