Wendzikowska opowiedziała o trudnej relacji z rodzicami. "Nie dostałam tego, czego potrzebowałam"

Anna Wendzikowska to od lat jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Ostatnio gwiazda odpowiedziała na liczne pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło jej relacji z rodzicami.

Psychologowie często przypominają, jak ważnym etapem w naszym życiu jest dzieciństwo. To wtedy kształtuje się osobowość i charakter. Bardzo istotne są także nasze relacje z rodzicami. Ostatnio na ten temat wypowiedziała się prezenterka telewizyjna Anna Wendzikowska.

Wendzikowska: Nie dostałam tego, czego potrzebowałam

Niedawno Anna Wendzikowska zorganizowała na Instagramie Q&A, w którym odpowiedziała na liczne pytania swoich obserwatorów. Nie zabrakło oczywiście domysłów na temat życia uczuciowego prezenterki. Pojawiły się także pytania dotyczące jej relacji z rodzicami. - Miałaś wsparcie w rodzicach jak dziecko? - zapytał jeden z fanów. Wendzikowska w odpowiedzi na pytanie zdecydowała się na szczere wyznanie. 

Trudne pytanie... Dostałam wszystko, co im się wydawało ważne. Nie dostałam tego, czego potrzebowałam. Tak często bywa. Żeby było jasne - nie mam żalu ani poczucia krzywdy. Ale do tej pory pracuję nad skutkami warunkowej miłości. Tego, że muszę być "jakaś". Mieć super oceny, osiągnięcia, sukcesy. Być kimś. Takie to były czasy, wszyscy to znamy. Teraz dopiero się uczę, że nic nie muszę, że wartość jest we mnie, a nie w moich osiągnięciach

- napisała na swoim Insta Story Anna Wendzikowska. 

Naszym zdaniem prezenterka poruszyła bardzo ważną kwestię. Jeśli interesujesz się tematyką relacji dzieci z rodzicami, przeczytaj także nasz artykuł:

Zobacz wideo Anna Wendzikowska tańczy na rurze:
Więcej o: