Anna Mucha ma nową fryzurę. Jak wygląda po jesiennej metamorfozie?

Anna Mucha zmieniła fryzurę. Tym razem aktorka postawiła na blond. Co sądzicie o tej zmianie?

Anna Mucha to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku dziewięciu lat, grając Sabinkę w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Obecnie jest nie tylko aktorką, lecz także influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 812 tysięcy osób. W jednym z ostatnich postów aktorka zachwalała pewne kosmetyki do makijażu. Większość obserwatorów zwróciła jednak uwagę na jej nowy kolor włosów.

Anna Mucha na zdjęciach sprzed 30 lat. Jak wyglądała na początku kariery?Anna Mucha na zdjęciach sprzed 30 lat. Jak wyglądała na początku kariery?

Anna MuchaAnna Mucha topless. Aktorka wspomina wakacje

Anna Mucha i jej nowa fryzura

Jesień to doskonały czas na metamorfozę. Wiele osób decyduje się wówczas na zmianę długości włosów lub ich koloru. Tak też zrobiła Anna Mucha

W ostatnich latach aktorka przyzwyczaiła nas do długich, brązowych włosów. Ostatnio jednak zdecydowała się na pewną zmianę. Mucha postawiła na ciepły blond i jasne refleksy. - Jaka ty jesteś piękna - napisała w komentarzu pod postem jedna z obserwatorek gwiazdy. Co sądzicie o tej koloryzacji? Naszym zdaniem taki kolor włosów doskonale współgra z lekką opalenizną aktorki.

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Mucha odpowiada na atak obserwatorki:
Więcej o: