Była gwiazdą fitness i żoną gwiazdora "Słonecznego patrolu". Dzisiaj jest bezdomna

Była żona Jeremy'ego Jacksona zaginęła na dwa lata. Przez narkotyki eksmodelka fitness jest nie do poznania.

Narkotyki potrafią złamać niejeden życiorys. Na ten temat napisano już wiele książek i artykułów, nakręcono liczne filmy. Nic jednak nie przemawia tak do wyobraźni, jak obraz szkód, które wyrządzają. 

Loni Willison - modelka, o której zapomniał świat

Jeszcze kilka lat temu Loni Willison była popularną modelką fitness. Pojawiała się na okładkach sportowych magazynów, motywowała innych do zdrowego stylu życia. W 2012 roku została żoną aktora Jeremy'ego Jacksona, który znany jest przede wszystkim z roli w "Słonecznym Patrolu". Para rozstała się jednak w 2014 roku. 

Problemy osobiste spowodowały u kobiety załamanie nerwowe. Loni trafiła na ulicę cztery lata temu. W tym czasie uzależniła się od narkotyków. Ostatnio Loni była widziana w 2018 roku. Jednak niedawno fotoreporterom udało się zrobić jej zdjęcia na ulicach Los Angeles.

Nie chce przyjąć pomocy

Na najnowszych fotografiach Loni zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Okazuje się, że obecnie nie korzysta z telefonu komórkowego i je to, co znajduje w śmietnikach. Poza tym kobieta nie chce przyjąć pomocy od byłych przyjaciół i rodziny.  - Mogę żyć samodzielnie. Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję. Nikt nie dba o mnie.  Nie chcę ich widzieć, a oni mnie - stwierdziła w jednym z ostatnich wypowiedzi dla mediów. 

 
Zobacz wideo Marihuana w Europie. Gdzie za używkę grozi więzienie?
Więcej o: