Ma 56 lat i robi wielką karierę jako modelka. Ma obłędną figurę i piękne oczy! Ale to włosy są jej największym atutem

56-latka z Anglii jest rozchwytywaną modelką. Kobieta udowadnia, że wiek to tylko cyfry w dowodzie. Ma piękną figurę, śliczne oczy i obłędne, długie, siwe włosy, które są jej znakiem rozpoznawczym.

Caroline Labouchere ma 56 lat, mieszka w Londynie i pracuje jako modelka. Co więcej, kobieta może się pochwalić naprawdę dużymi sukcesami w swojej branży. 56-latka cieszy się również ogromną popularnością w internecie - na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 217 tysięcy ludzi z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Nie dziwimy się! 

Zobacz wideo

Ma 56 lat, siwe włosy i robi wielką karierę jako modelka

Caroline Labouchere może się pochwalić obłędną figurą, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza koleżanka z branży. Ma również przepiękne oczy, ale to siwe włosy są jej największym znakiem rozpoznawczym, a wręcz atutem. To właśnie dzięki nim zrobiła karierę w modelingu. Caroline Labouchere absolutnie nie wstydzi się ich, nie maskuje - ona uważa je za swój atut. Brawo!

Caroline Labouchere przyznaje, że większość mężczyzn myśli, że modelka jest dużo młodsza. Kobieta mówi otwarcie, że przez wiele lat walczyła z oznakami starzenia się, starała się je ukryć za wszelką cenę. Dopiero niedawno zaakceptowała je i zrobiła z nich swój atut.

Caroline Labouchere - 56-letnia modelka robi wielką karierę

Caroline Labouchere ma dwie córki i to właśnie jedna z nich, która również pracuje jako modelka, zaproponowała mamie, aby ta spróbowała swoich sił w modelingu dla dojrzałych kobiet, czyli takich, których znakiem rozpoznawczym są właśnie siwe włosy.

56-latka wcześniej ukrywała swoje siwe włosy, farbując je. Teraz są one jej znakiem rozpoznawczym. Co więcej, zdjęcia Caroline Labouchere pojawiły się nawet w brytyjskim Vogue, a to ogromne wyróżnienie.

Chcę cię inspirować, abyś stawał się coraz lepszy.

- czytamy w opisie do profilu na Instagramie 56-letniej modelki.

 
Więcej o: