Deynn wykonała makijaż w odpowiedzi na wyrok TK. "Wyraża więcej niż tysiąc słów"

Deynn opublikowała na swoim Instagramie kolejną charakteryzację, którą poruszyła internautów. Marita Surma-Majewska w artystyczny sposób wyraziła swój sprzeciw dotyczący decyzji TK w sprawie aborcji letalnych wad płodu. - Kolejny raz stanęłaś na wysokości zadania! - komentują fani.
Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

W czwartek 22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu (wad letalnych) jest niezgodna z Konstytucją RP, co spowodowało, że na ulicach pojawiły się dziesiątki tysięcy protestujących osób, a Internet zalały posty oraz słowa sprzeciwu. W obronie praw kobiet stanęły również gwiazdy telewizji oraz te znane głównie z social mediów, które w słuszny sposób postanowiły wykorzystać swoje ogromne zasięgi. 

Deynn wykonała makijaż w odpowiedzi na wyrok TK. "Tutaj nie ma miejsca i czasu na milczenie"

Jedną z influencerek, która w wyjątkowy sposób postanowiła okazać swój sprzeciw jest Deynn posiadająca na Instagramie ponad 1,6 mln obserwatorów. Na swoim profilu opublikowała artystyczny makijaż, którym poruszyła internautów.

Poland protests against strict abortion laws! Czuję wielką złość i jeszcze większy smutek. Tutaj nie ma miejsca i czasu na milczenie, naprawdę! To wszystko idzie za daleko! Czas walczyć i krzyczeć ze wszystkich sił - jak kto potrafi, każdy na swój sposób, byle RAZEM! Nie bądźmy obojętne, nie dajmy sobie założyć kagańców i walczmy o swoje prawa! MOJE CIAŁO, MOJA DECYZJA, NIKOGO WIĘCEJ!

- napisała Deynn pod zdjęciem.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od poruszonych kobiet oraz mężczyzn:

Jesteś niesamowita
Fantastyczny przekaz
Ten makijaż opisuje więcej niż 1000 słów
Przekazałaś to tak, jak najlepiej potrafisz <3 Szacunek miliard. Piękna praca, piękny przekaz. Gratki, że nie boisz się o tym mówić
Tutaj nie ma co komentować! Kolejny raz stanęłaś na wysokości zadania! Totalny sztos! #siłakobiet 

- czytamy.

Więcej o: