Ta kobieta schudła ze 113 do 51 kg. Teraz słyszy, że jest za chuda

Cindi Quinn ze Stanów Zjednoczonych w ciągu trzech lat zrzuciła ponad 60 kg. Teraz chętnie chwali się swoim szczupłym i umięśnionym ciałem. Niektórzy jednak uważają, że jest za chuda.

Cindi Quinn ma 35 lat i mieszka w Pensylwanii. Kobieta przez większość swojego życia borykała się z dość dużą nadwagą. Po urodzeniu trzeciego dziecka jej waga wskazywała 113 kg. I to był przełomowy moment w życiu młodej matki. Od tego czasu kobieta bardzo schudła i teraz często słyszy... że jest za chuda.

Zobacz wideo

Wcześniej kobieta pochłaniała dziennie nawet 3,5 tysiąca kalorii. Jak wyglądały jej obiady i kolacje? To były po prostu fast foody. Po narodzinach swojego trzeciego dziecka i przekroczeniu 110 kg Cindi Quinn zdecydowała, że musi coś w końcu zrobić ze swoją nadwagą. Zaczęło się od przejścia na niskowęglowodanową i wysokotłuszczową tzw. dietę ketogeniczną. Po jakimś czasie kobieta do zdrowego odżywiania dodała również regularną aktywność fizyczną.

W ciągu trzech lat Cindi Quinn udało zrzucić się ponad 60 kg. Kobieta przeszła ogromną metamorfozę - dziś waży ok. 51 kg i zdecydowanie nie przypomina już dawnej siebie. Dużo trenuje i chętnie pokazuje efekty swoich treningów. Cindi Quinn może się teraz pochwalić szczupłym i umięśnionym ciałem. Obecnie kobieta spożywa 1300-1500 kcal dziennie i inspiruje inne osoby do zmian.

Niestety po zrzuceniu ponad 60 kg Cindi Quinn spotkała się jednak z wieloma negatywnymi komentarzami. Zdaniem niektórych internautów jest teraz "za chuda" i "wygląda jak anorektyczka".

 
Więcej o: