Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. "Oczywista próba skłócenia wszystkich"

Małgorzata Trzaskowska po opublikowaniu przemówienia wygłoszonego przez Jarosława Kaczyńskiego, postanowiła odnieść się do jego słów. - Otwórzcie im oczy na to, kim ten człowiek tak naprawdę jest - zaapelowała na Instagramie.
Zobacz wideo Protesty po wyroku TK ws. aborcji

Po licznych strajkach, które odbywają się po wygłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia, w którym uznano, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją RP, Jarosław Kaczyński wydał oświadczenie, w którym m.in. zaapelował do swoich wyborców o obronę kościołów. Słowa przewodniczącego PISu wywołały oburzenie wśród wielu osób, które postanowiły się do nich odnieść.

Ewa Chodakowska wspiera strajk kobiet. 'Dziś razem z Tobą mówię dość!'Ewa Chodakowska wspiera strajk kobiet. "Dziś razem z Tobą mówię dość!"

Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. "Jest to oczywista próba skłócenia wszystkich"

Jedną z takich osób, która nie pozostała obojętna wobec tego wystąpienia jest Małgorzata Trzaskowska. Żona Rafała Trzaskowskiego opublikowała na swoim Instagramie tekst, w którym apeluje, by nie dać się wciągnąć w te manipulacje:

Zobaczyłam przemówienie Jarosława Kaczyńskiego i powiem Wam, że nie mogę milczeć. Jest to oczywista próba skłócenia wszystkich ze wszystkimi, zastraszanie i branie pod but. Pojawiły się groźby i szczucie jednych na drugich. Pan Kaczyński nie zna jednak NAS, kobiet (...). Dlatego apeluję do wszystkich kobiet, dziewczyn, żon i babć: porozmawiajcie ze swoimi bliskimi (...). Otwórzcie im oczy na to, kim ten człowiek tak naprawdę jest i jakie ma intencje, pozbawiając godności kolejnych grup społecznych (...)

- czytamy na udostępnionym InstaStories.

Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. 'Oczywista próba skłócenia wszystkich'Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. 'Oczywista próba skłócenia wszystkich' https://www.instagram.com/gosia.trzaskowska/

Więcej o: