Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. "Oczywista próba skłócenia wszystkich"

Małgorzata Trzaskowska po opublikowaniu przemówienia wygłoszonego przez Jarosława Kaczyńskiego, postanowiła odnieść się do jego słów. - Otwórzcie im oczy na to, kim ten człowiek tak naprawdę jest - zaapelowała na Instagramie.
Zobacz wideo Protesty po wyroku TK ws. aborcji

Po licznych strajkach, które odbywają się po wygłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia, w którym uznano, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją RP, Jarosław Kaczyński wydał oświadczenie, w którym m.in. zaapelował do swoich wyborców o obronę kościołów. Słowa przewodniczącego PISu wywołały oburzenie wśród wielu osób, które postanowiły się do nich odnieść.

Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. "Jest to oczywista próba skłócenia wszystkich"

Jedną z takich osób, która nie pozostała obojętna wobec tego wystąpienia jest Małgorzata Trzaskowska. Żona Rafała Trzaskowskiego opublikowała na swoim Instagramie tekst, w którym apeluje, by nie dać się wciągnąć w te manipulacje:

Zobaczyłam przemówienie Jarosława Kaczyńskiego i powiem Wam, że nie mogę milczeć. Jest to oczywista próba skłócenia wszystkich ze wszystkimi, zastraszanie i branie pod but. Pojawiły się groźby i szczucie jednych na drugich. Pan Kaczyński nie zna jednak NAS, kobiet (...). Dlatego apeluję do wszystkich kobiet, dziewczyn, żon i babć: porozmawiajcie ze swoimi bliskimi (...). Otwórzcie im oczy na to, kim ten człowiek tak naprawdę jest i jakie ma intencje, pozbawiając godności kolejnych grup społecznych (...)

- czytamy na udostępnionym InstaStories.

Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. 'Oczywista próba skłócenia wszystkich'Małgorzata Trzaskowska odniosła się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. 'Oczywista próba skłócenia wszystkich' https://www.instagram.com/gosia.trzaskowska/

Więcej o: