Ma 63 lata i została gwiazdą Instagrama. Ludzie pokochali jej niezwykły styl

63-letnia Niki Redcliffe prowadzi konto na Instagramie, które cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie obserwuje ją ponad 35 tysięcy osób.

Niki Redcliffe to 63-letnia Brytyjka z Brighton, która udowadnia, że dojrzały wiek nie jest przeszkodą, by stać się gwiazdą mediów społecznościowych. Od czterech lat kobieta prowadzi konto na Instagramie, na którym pokazuje swoje stylizacje retro. Jej profil cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie obserwuje ją blisko 36 tysięcy osób. 

Poszukiwaczka modowych perełek

Gdy oglądamy profil Niki na Instagramie, od razu możemy zauważyć, że Brytyjka uwielbia modę Vintage. Na swoich zdjęciach prezentuje bardzo przemyślane i dopracowane stylizacje. Co ciekawe, po 50. urodzinach Niki przestała śledzić trendy i skupiła się tylko i wyłącznie na stylu vintage. Różne perełki modowe, które wykorzystuje w swoich stylizacjach, znajduje m.in. na pchlich targach oraz sklepach z odzieżą używaną. 

 

Nie zawsze miała odwagę

Niki kocha modę od dawna. W rozmowie z "Daily Mail" wyznała, że już jako nastolatka wszystkie zarobione pieniądze wydawała na ubrania. Mimo to nie zawsze miała odwagę, by pokazywać światu swoje stylizacje.

Jak wspomina, gdy była młoda, nie lubiła swojego wyglądu i czuła się bardzo niepewnie. Dzisiaj ma już jednak zupełnie podejście do tej kwestii i w pełni siebie akceptuje. - Jestem teraz szczęśliwsza niż w jakimkolwiek innym momencie życia - wyznała Niki w rozmowie z "Daily Mail". 

 
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Prosty i efektowny makijaż w stylu smokey eyes:
Więcej o: