Anna Lewandowska w modnej stylizacji na jesień. Uwagę zwraca nietypowa torebka

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie i po raz kolejny zachwyciła modną stylizacją. Uwagę fanów przykuła zwłaszcza nietypowa torebka, która jest hitem ostatnich miesięcy. - Co się mieści w takiej torebce? - pytają fani.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest dla wielu osób niekwestionowanym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Nic jednak dziwnego - trenerka dwukrotnie uzyskała tytuł magistra i ma na swoim koncie 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Na swoim blogu oraz w social mediach regularnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat treningu, zdrowego żywienia, a także naturalnej pielęgnacji. Anna Lewandowska uważana jest również za jedną z najlepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu. Żona Roberta Lewandowskiego zachwyca nie tylko wtedy, gdy pojawia się na czerwonym dywanie, lecz także na co dzień, pokazując swoje stylizacje w Internecie.

Anna Lewandowska w modnej stylizacji na jesień. Jej buty i torebka to hit tego sezonu!

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie post, w którym podpowiada swoim obserwatorom, jak nie dopuścić do spadku motywacji jesienią, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Uwagę fanów zwróciła przede wszystkim modna stylizacja trenerki, która zapozowała biało-czarnym płaszczu, militarnych butach z domu mody Prada oraz mini torebce od Dolce&Gabbana.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od komentarzy od internautów:

Piękny styl
Super stylówa
Kolejny raz torpeda, uwielbiam stylówki Anki
Jaka fajna torebunia :D
Wyglądasz super i ta torebka <3

- czytamy.

Jedna z internautek postanowiła zapytać, co trenerka mieści w takiej torebce:

Co się mieści w tej mini torebce?

- napisała pod zdjęciem.

Klucze ;p

- odpowiedziała Anna Lewandowska.

Więcej o: