Grzegorz Hyży przeszedł metamorfozę i wrócił do social mediów: "Nowy ja"

Grzegorz Hyży po przerwie, którą zrobił sobie od social mediów, wrócił na swój Instagram. Opublikował zdjęcie, na którym fani zauważyli, że muzyk w tym czasie zgubił kilka kilogramów. - Niezła forma - komentują internauci.
Zobacz wideo Grzegorz Hyży miał łatkę najbardziej surowego jurora "The Voice...". Agnieszka wyznała, ile w tym prawdy

Jakiś czas temu, Grzegorz Hyży usunął wszystkie posty na Instagramie i postanowił zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Ten krok zaniepokoił fanów muzyka, którzy dopytywali w sieci, co się z nim dzieje. Grzegorz Hyży podczas jednego z wywiadów w RMF FM postanowił wypowiedzieć się na ten temat i uspokoić swoich fanów. - Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło. Odpoczywam od wszelkiego rodzaju social mediów. Zajmuje się rodzinką, cieszę się czasem z nimi - powiedział.

Grzegorz Hyży przeszedł metamorfozę i wrócił do social mediów: "Nowy ja"

Po dość długiej nieobecności Grzegorz Hyży postanowił wrócić na Instagram, a na swoim profilu opublikował powitalne zdjęcie. - Cześć. Witam ponownie ;p #helloagain #imback #newme #happy - napisał pod fotografią. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy ucieszyli się z powrotu muzyka do social mediów. 

Witamy!
I to jest powrót w dobrym stylu
Nowy Ty. Niezła forma
Super Cię widzieć!
Nie poznałem Pana
Nareszcie! Dobrze Cię widzieć

- czytamy.

Uwadze internautów nie umknęła również fizyczna metamorfoza Grzegorza:

Witamy. Chyba schudłeś? Pozytywnie.

- zauważyła jedna z fanek.

Troszeczkę

- odpowiedział Grzegorz Hyży.

 
Więcej o: