Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie bez stanika. Ma dla kobiet ważny przekaz

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie przepiękne, czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje w bez stanika. Tym postem zwróciła się do kobiet z niezwykle ważnym apelem. - Jest Pani piękną, mądrą, charyzmatyczną i przebojową kobietą - komentują internautki.
Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych, a także bardziej docenianych kobiet w polskim show-biznesie. Prowadząc takie programy jak "Kobieta na krańcu świata", zdobyła ogromną sympatię widzów, którzy nieustannie śledzą jej podróże w najróżniejsze zakątki świata. Martyna Wojciechowska jest w kontakcie ze swoimi fanami poprzez social media ( na Instagramie zgromadziła aż 1,9 mln obserwatorów), gdzie często porusza wiele istotnych tematów. - To rozmowy z kobietami, pokazywanie ich światów, odmienności, ograniczeń, z jakimi żyją, naszych kulturowych zależności stały się moją misją (...). A dzisiaj moją misją jest wspieranie KOBIET W POLSCE - napisała w jednym z ostatnich postów. 

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie bez stanika. Ma dla kobiet ważny przekaz

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie przepiękne zdjęcie, na którym pozuje w czarnej marynarce bez stanika. Do fotografii dziennikarka dołączyła niezwykle ważny przekaz skierowany do kobiet.

- Dziewczyno, Kobieto, która to czytasz: Pamiętaj, że JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA! Jesteś wystarczająco piękna, mądra, zdolna, zabawna. A przede wszystkim jesteś wystarczająco świadoma żeby podejmować decyzje, które Ciebie dotyczą! Zachęcam też do tego żebyśmy się WSPIERAŁY i były dla siebie życzliwe, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. #WSPIERAMNIEOCENIAM
PS. Materiał powstał przed falą strajków, które zalały Polskę, ale wierzę, że jest bardziej aktualny niż kiedykolwiek - napisała Martyna Wojciechowska. 

 

Post spotkał się z ogromnym entuzjazmem wśród obserwatorek dziennikarki, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów:

Jest Pani piękną, mądrą, charyzmatyczną i przebojową kobietą! Uwielbiam
Piękne słowa, brawa dla fotografa 
Cudowna kobieta <3 

- czytamy.

Więcej o: