Maciej Musiał zmienił się nie do poznania. Nowymi zdjęciami zaskoczył fanów: "Jak młody Beckham"

Myśląc "Maciej Musiał", macie przed oczami nastolatka grającego w serialu "Rodzinka.pl"? Zapomnijcie! W ostatnim czasie, aktor zmienił się nie do poznania . Zdjęcia, które opublikował na Instagramie zaskoczyły nawet jego fanów. - Nie poznałabym cię - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Adam Zdrójkowski ze łzami w oczach żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Maciej Musiał to polski aktor, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor jest od lat bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk polskiego show biznesu. W 2019 znalazł się na europejskiej liście magazynu "Forbes" 30 Under 30 wyróżniającej najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 r.ż. w kategorii Rozrywka. Jednak Maciej Musiał, którego kojarzymy jako nastolatka z większości odcinków serialu "Rodzinka.pl", to już nie ten sam chłopak. Nic jednak dziwnego, w końcu od pierwszego odcinka produkcji minęło aż 10 lat! 

Maciej Musiał zmienił się nie do poznania. Nowe zdjęcia zaskoczyły fanów

Maciej Musiał opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowej, którą wykonał dla marki Reserved. Nie da się nie zauważyć metamorfozy, którą przeszedł aktor. Pod ogromnym wrażeniem są nawet fani, którzy w social mediach śledzą go na co dzień. Na fotografiach Maciej Musiał ma o wiele dłuższe włosy i zarost, co sprawiło, że wygląda bardzo dojrzale. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od zaskoczonych internautów. Nie zabrakło również porównań do gwiazd światowego formatu:

Trochę jak młody Beckham
Ten kolczyk i długi włos to istny sztos!
Przystojniak 
George Michael?
Kiedy ty tak urosłeś?
Nie poznałabym cię 
Klasa Maciek! 

- czytamy w komentarzach. 

 
Więcej o: