Maciej Musiał zmienił się nie do poznania. Nowymi zdjęciami zaskoczył fanów: "Jak młody Beckham"

Myśląc "Maciej Musiał", macie przed oczami nastolatka grającego w serialu "Rodzinka.pl"? Zapomnijcie! W ostatnim czasie, aktor zmienił się nie do poznania . Zdjęcia, które opublikował na Instagramie zaskoczyły nawet jego fanów. - Nie poznałabym cię - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Adam Zdrójkowski ze łzami w oczach żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Maciej Musiał to polski aktor, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor jest od lat bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk polskiego show biznesu. W 2019 znalazł się na europejskiej liście magazynu "Forbes" 30 Under 30 wyróżniającej najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 r.ż. w kategorii Rozrywka. Jednak Maciej Musiał, którego kojarzymy jako nastolatka z większości odcinków serialu "Rodzinka.pl", to już nie ten sam chłopak. Nic jednak dziwnego, w końcu od pierwszego odcinka produkcji minęło aż 10 lat! 

Michał ŻebrowskiMichał Żebrowski przeszedł metamorfozę do roli. Fani zachwyceni. "Łooo panie! 20 lat mniej"

Maciej Musiał zmienił się nie do poznania. Nowe zdjęcia zaskoczyły fanów

Maciej Musiał opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowej, którą wykonał dla marki Reserved. Nie da się nie zauważyć metamorfozy, którą przeszedł aktor. Pod ogromnym wrażeniem są nawet fani, którzy w social mediach śledzą go na co dzień. Na fotografiach Maciej Musiał ma o wiele dłuższe włosy i zarost, co sprawiło, że wygląda bardzo dojrzale. 

Grzegorz Hyży przeszedł niesamowitą metamorfozę: 'Nowy ja'Grzegorz Hyży przeszedł metamorfozę i wrócił do social mediów: "Nowy ja"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od zaskoczonych internautów. Nie zabrakło również porównań do gwiazd światowego formatu:

Trochę jak młody Beckham
Ten kolczyk i długi włos to istny sztos!
Przystojniak 
George Michael?
Kiedy ty tak urosłeś?
Nie poznałabym cię 
Klasa Maciek! 

- czytamy w komentarzach. 

 
Więcej o: