Jennifer Lopez zachwyciła gorącym zdjęciem na Instagramie. Fani: "Królowa jest tylko jedna!"

Jennifer Lopez po raz kolejny rozgrzała Instagram do czerwoności. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje leżąc w szpilkach na łóżku. Nie da się ukryć, że dla JLo czas się zatrzymał, a ona wygląda naprawdę zjawiskowo.
Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Jennifer Lopez to nie tylko jednak z najpopularniejszych, lecz także jedna z najatrakcyjniejszych kobiet w światowym show-biznesie. Gwiazda nieustannie zachwyca miliony fanów na całym świecie zarówno zarówno swoim talentem muzycznym, jak i fenomenalną formą fizyczną, na którą od lat regularnie pracuje trenując oraz zdrowo się odżywiając. Patrząc na Jennifer Lopez śmiało można powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał. Aż trudno uwierzyć, że artystka skończyła w tym roku 51 lat! 

Jennifer Lopez zachwyciła gorącym zdjęciem na Instagramie. "Super hot"

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym rozgrzała Internet do czerwoności, po raz kolejny zaskakując internautów. Na fotografii, JLo pozuje leżąc na łóżku, ubrana w zmysłowo rozpiętą koszulę w biało-czarne paski, a nogach ma niebotycznie wysokie, lakierowane szpilki. Nie da się ukryć, że w takiej wersji wygląda naprawdę pięknie.

Zacznijmy święta trochę wcześniej, bo na to zasłużyliśmy

- napisała pod postem.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów:

Ponadczasowa piękność!
Zjawiskowa
Królowa jest tylko jedna!
Wyglądasz cudownie
Te nogi!
Najpiękniejsza kobieta na świecie <3

- czytamy.

 
Więcej o: