Anna Lewandowska w modnej stylizacji na lotnisku. Internautka skrytykowała jeden element

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie i po raz kolejny zachwyciła modną stylizacją. Tym razem postawiła na czarny total look, który skomponowała z ubrań znanych i luksusowych marek. Jeden element został jednak skrytykowany przez internautkę.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest dla wielu osób autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka dwukrotnie uzyskała tytuł magistra i ma na swoim koncie 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Swoją wiedzą i doświadczeniem na temat treningu, zdrowego żywienia, a także naturalnej pielęgnacji regularnie dzieli się w social mediach, a także na blogu. Anna Lewandowska uważana jest również za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie, trenerka regularnie zachwyca codziennymi stylizacjami, które pokazuje na swoim Instagramie. Nie inaczej było również tym razem.

Anna Lewandowska w modnej stylizacji na lotnisku. Jeden z elementów skrytykowała internautka

Anna Lewandowska opublikowała Instagramie zdjęcie swojej najnowszej stylizacji, którą wybrała do pracy. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła tym razem na czarny total look, który składa się z sukienki, militarnych butów, dwurzędowej marynarki od Yves Saint Laurent oraz rajstop Gucci.

Mama idzie do pracy

- napisała pod zdjęciem.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących stylizacji Ani Lewandowskiej:

Świetny look <3
Aniu, wyglądasz mega
Śliczna <3
Wow, pięknie wyglądasz

- czytamy.

Jedna z internautek skrytykowała jednak maseczkę ochronną, którą trenerka miała na sobie:

Boże... Po co ta maseczka

- skomentowała jedna z internautek.

Jestem na lotnisku

- odpowiedziała trenerka.

Więcej o: