Joanna Przetakiewicz żartuje ze swojego dawnego wyglądu: "Jak z zatrzaśniętego solarium"

Joanna Przetakiewicz opublikowała na swoim Instagramie relację, w której podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem sprzed lat. Sama projektantka przyznaje z dystansem, że jej ówczesny wygląd nie był szczytem klasy i elegancji.
Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz opowiedziała o Erze Nowych Kobiet

Joanna Przetakiewicz jest projektantką i założycielką modowej marki "La Mania". Jest również inicjatorką akcji "Era Nowych Kobiet", w ramach której wspiera, motywuje oraz inspiruje kobiety.  - Na pierwszym spotkaniu chciałam Was poznać, posłuchać, co leży Wam na sercu. Wtedy usłyszałam, że najbardziej brakuje wsparcia, zrozumienia, szczerości, bliskości, czułości i troski. Przynależności do zaufanej, solidarnej grupy. Na tej bazie potrzeb powstała Era Nowych Kobiet - napisała z okazji drugich urodzin tej inicjatywy.

Joanna Przetakiewicz uznawana jest obecnie za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie, a jej pełen szyku, klasy i elegancji styl jest inspiracją dla wielu kobiet. Nieodłącznym elementem wyglądu projektantki jest nie tylko świetna figura, lecz także długie blond włosy, które obecnie utrzymywane są w tonacji szlachetnego beżowego blondu, jednak nie zawsze tak było.

Joanna Przetakiewicz żartuje ze swojego dawnego wyglądu

Joanna Przetakiewicz podzieliła się z użytkownikami na Instagramie swoim zdjęciem sprzed lat. Na fotografii widać projektantkę ubraną w sukienkę w kolorze fuksji, jednak najbardziej rzuca się w oczy intensywna opalenizna Joanny oraz bardzo jasne włosy.

To ja kiedyś. Ten kolor włosów wściekło blond i opalenizna jak z zatrzaśniętego solarium

- podpisała zdjęcie, po raz kolejny pokazując, że ma ogromny dystans do siebie.

Joanna Przetakiewicz żartuje ze swojego dawnego wyglądu: 'Jak z zatrzaśniętego solarium'Joanna Przetakiewicz żartuje ze swojego dawnego wyglądu: 'Jak z zatrzaśniętego solarium' https://www.instagram.com/joannaprzetakiewicz/

Więcej o: