Kamala Harris w rozmowie z 4-latką: "Możesz być prezydentem". To wideo robi furorę w sieci

Kamala Harris zostanie pierwszą kobietą, która obejmie funkcję wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. W sieci pojawił się filmik, na którym rozmawia z 4-letnią córką siostrzenicy i kieruje do niej niezwykle ważne słowa. To nagranie powinna obejrzeć każda dziewczynka.
Zobacz wideo Kim jest Kamala Harris?

Kamala Devi Harrisjest amerykańską polityk i prawniczką o hinduskich oraz jamajskich korzeniach. 55-letnia senator z Kalifornii jeszcze przed objęciem nowego stanowiska zapisała się na kartach historii, gdyż będzie pierwszą w historii kobietą, Afroamerykanką i pierwszą osobą południowoazjatyckiego pochodzenia na stanowisku wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, co poruszyło wiele kobiet na całym świecie, dla których Kamala Harris stała się ogromną inspiracją.

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie bez stanika. Ma dla kobiet ważny przekaz Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie bez stanika. Ma dla kobiet ważny przekaz

Kamala Harris w rozmowie z 4-latką: "Możesz być prezydentem"

Ostatnio, w sieci robi furorę nagranie, które na Twitterze opublikowała siostrzenica Kamali Harris - Meena Harris. Widać na nim jej córeczkę, która rozmawia z Kamalą siędząc jej na kolanach o tym, czy może w przyszłości zostać prezydentem.  

Tak, możesz zostać prezydentem, ale nie teraz. Musisz mieć ukończone 35 lat

- powiedziała Kamala Harris 4-latce.

Siostrzenica Kamali Harris dodała pod opublikowanym nagraniem, że jej córka naprawdę marzy o tym, by zostać prezydentem oraz astronautką. Film ma już prawie milion wyświetleń, a pod nim pojawia się wiele komentarzy od kobiet, które przyznają, że pokazują to nagranie swoim córkom lub wnuczkom.

Więcej o: