Katarzyna Cichopek w modnych kozakach. To hit na zimę! Gdzie można takie kupić?

Katarzyna Cichopek podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem, które zrobiła tuż przed randką z mężem. Uwagę internautów przykuła stylizacja aktorki, którą wybrała na tę okazję. Te kozaki to prawdziwy hit nadchodzącej zimy!
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek jest niewątpliwie jedną z popularniejszych aktorek w Polsce, a rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała głównie dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość", w którym gra już od wielu lat. Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 413 tysięcy obserwatorów i regularnie publikuje tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Bardzo często, aktorka dzieli się również swoimi stylizacjami, inspirując obserwujące ją kobiety.

Katarzyna Cichopek w modnych kozakach. To hit na zimę! Gdzie można takie kupić?

Ostatnio, Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w bardzo zmysłowej stylizacji, która składała się z dopasowanej, czerwonej sukienki oraz wysokich czarnych kozaków za kolano. Okazuje się, że zestaw ten wybrała specjalnie na randkę z mężem, którą ze względu na obecną sytuację zorganizowali w domu. 

Sprawdź: Modne kozaki zimowe!

Wyszykowałam się na randkę z mężem. Idziemy na kolacje do salonu

- napisała pod zdjęciem.

 

Model kozaków, który wybrała Katarzyna Cichopek jest jednym z modniejszych na sezon jesień/zima 2020. Podobne buty znaleźć możemy w ofercie popularnych sieciówek, a także sklepów internetowych z butami, takimi jak DeeZee czy Renee za około 200 zł. 

Sprawdź też: Modne kozaki przed kolano!

Pięknie <3
Wygląda pani zjawiskowo
Śliczna kobieta

- czytamy pod postem.

Więcej o: