Julia Wieniawa w tym samym dodatku, co księżna Kate. Jest bardzo modny, a kosztuje grosze

Julia Wieniawa udostępniła na swoim Instagramie relację, na której pokazała się w dodatku noszonym również przez księżną Kate. Mowa o modnej opasce do włosów, która jest absolutnym hitem ostatnich sezonów. Kosztuje niewiele, a potrafi naprawdę odmienić każdą stylizację. Zdradzamy, gdzie można znaleźć podobne modele.
Zobacz wideo Julia Wieniawa zmieniła fryzurę. "Obym tego nie żałowała"

Julia Wieniawa jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, która na przestrzeni kilku ostatnich lat zyskała miliony fanów, a jej działalność na Instagramie regularnie śledzi aż 1,8 mln obserwatorów. Aktorka regularnie pokazuje, że doskonale zna się na modzie oraz panujących trendach, a jej stylizacje bardzo często są inspiracją dla wielu kobiet. Pod zdjęciami na Instagramie, fanki regularnie dopytują, skąd pochodzą poszczególne elementy garderoby, w których pokazuje się Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa w modnych okularach za 1500 zł. 'Myślałam że to Chrissy Teigen!' Julia Wieniawa w modnych okularach za 1500 zł. "Myślałam że to Chrissy Teigen!"

Julia Wieniawa w tym samym dodatku, co księżna Kate. Kosztuje grosze, a potrafi odmienić stylizację

Ostatnio na Instagramie, Julia Wieniawa udostępniła relację z przygotowań do sesji zdjęciowej, na której pokazała się w modnej opasce. Ten modny gadżet pokochały kobiety na całym świecie - niemal identyczną w swojej kolekcji ma również księżna Kate, która zdecydowała się ją założyć podczas jednej z oficjalnych wizyt w Irlandii.

Księżna Kate w modnym dodatku z Zary. Jej opaska do włosów kosztuje 79,90 zł. To hit tego sezonu! Księżna Kate w modnej opasce do włosów. Podobne kupicie w popularnych sieciówkach

Opaska do włosów jest niedrogim dodatkiem, który w szybki sposób potrafi nadać stylizacji zupełnie innego wymiaru. Podobne opaski do tej, w której pokazała się Julia Wieniawa czy księżna Kate znaleźć można obecnie w ofercie popularnych sieciówek takich, jak Reserved, H&M czy Zara, a ich ceny wahają się od 20 do 60 zł.

Julia Wieniawa w tym samym dodatku, co księżna Kate. Jest bardzo modny, a kosztuje groszeJulia Wieniawa w tym samym dodatku, co księżna Kate. Jest bardzo modny, a kosztuje grosze https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Więcej o: