Szczere wyznanie modelki: czas, gdy byłam najszczuplejsza, był najsmutniejszym okresem w moim życiu

- Noszę rozmiar 10 w talii, 12 w piersiach i w pośladkach. To mój najszczęśliwszy rozmiar - zdradziła Kelly Brook. Jak podkreśla modelka, samoakceptacja w jej przypadku przyszła z wiekiem.

Kelly Brook to angielska fotomodelka, prezenterka, aktorka i projektantka kostiumów kąpielowych. 23 listopada skończy 41 lat. Kilka lat temu Kelly została ogłoszona nowym ideałem piękna przez naukowców z amerykańskiego University of Texas. Według nich ma nie tylko idealny wzrost (166 centymetrów), lecz również świetne proporcje. Jej wymiary to: 91 centymetrów w biodrach, 63 centymetry w talii, 99 centymetrów w biuście. 

"Nie chciałabym być w tym miejscu ponownie"

Niedawno udzieliła wywiadu angielskiemu "The Sun", w którym opowiedziała o akceptacji swojego ciała. Kelly zdecydowała się na szczere wyznanie. Powiedziała, że gdy patrzy na swoje zdjęcia z 2007 roku, uważa, że był to najsmutniejszy okres w jej życiu. Jednocześnie, jak podkreśla modelka, nosiła wówczas rozmiar 8 (brytyjski odpowiednik rozmiaru S) i była wówczas najszczuplejsza w całej swojej karierze. - Nie chciałabym być w tym miejscu ponownie - wyznała.

Dziennikarz "The Sun" zapytał ją także o to, w jakim rozmiarze czuje się najlepiej. - Noszę rozmiar 10 w talii, 12 w piersiach i w pośladkach. To mój najszczęśliwszy rozmiar - zdradziła Kelly. Jak podkreśla w dalszej części rozmowy, akceptacja swojego ciała przyszła z wiekiem. - Chcę wyglądać dobrze, czuć się dobrze i być najlepszą wersją siebie - powiedziała. 

 
 
Zobacz wideo Ashley Graham pokazała, co je w ciaży:
Więcej o: