Lidl sprzedaje hitowe torebki marki Wittchen. Znamy ich cenę!

W ofercie sklepów Lidl 14 listopada pojawi się skórzana kolekcja marki Wittchen. W sprzedaży pojawią się nie tylko modne torebki, lecz także portfele, rękawiczki oraz paski. A co najważniejsze, wszystkie elementy będą w naprawdę okazyjnych cenach.
Zobacz wideo Sekret torebki Louis Vuitton. Jej przeznaczenie miało być inne

Sieć sklepów Lidl przygotowała dla swoich klientek, a także klientów fantastyczną ofertę. Od 14 listopada w wybranych sklepach popularnej sieci będzie można kupić modne oraz uwielbiane przez kobiety modele torebek marki Wittchen, a także wiele innych elementów skórzanej galanterii.

Gwiazdy oszalały na punkcie tych torebek. To hit jesieni! Gwiazdy oszalały na punkcie tych torebek. To hit jesieni! Wiemy, gdzie dostaniecie podobne, ale dużo taniej

Lidl sprzedaje hitowe torebki marki Wittchen. To prawdziwa okazja! Znamy ich cenę

Lidl w najnowszej ofercie przygotował coś specjalnego dla fanek oraz fanów skórzanej galanterii marki Wittchen. Z zapowiedzi na stronie sklepu dowiadujemy się, że od 14 listopada w sklepach pojawią się duże i małe torebki, nerki, rękawiczki, portfele oraz paski tej marki.

Modne torebki na sezon jesień 2020. Oto największe hity [TRENDY] Modne torebki na sezon jesień 2020. Oto największe hity [TRENDY]

Do wyboru będzie osiem modeli dużych torebek typu shopper, które uwielbiane są przez kobiety, jedenaście modeli małych i bardzo poręcznych torebek, nerka w dwóch kolorach, sześć portfeli damskich, pięć portfeli męskich, pięć różnych par rękawiczek damskich i trzy męskie, a także trzy rodzaje męskich pasków.

Ceny wszystkich produktów będą naprawdę okazyjne. Duże torby dostaniemy za 279 zł, małe oraz nerki za 170 zł, portfele za149 zł, rękawiczki za 89 zł, natomiast paski za 79 zł.

Sprawdź: Kopertówki damskie na łańcuszku!

Więcej o: