Marcelina Zawadzka pokazała się w bikini. Odważnymi zdjęciami rozgrzała Instagram

Marcelina Zawadzka wybrała się na urlop do ciepłych krajów, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Była Miss Polonia podzieliła się z obserwatorami zdjęciami w bikini prosto z egzotycznej plaży. - Nie ma piękniejszej kobiety w polskiej tv - komentują fani.

Marcelina Zawadzka jest niewątpliwie jedną z bardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Była Miss Polonia zyskała popularność prowadząc jeden z popularnych programów śniadaniowych. Marcelina Zawadzka prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 580 tys. osób. Prezenterka chętnie dzieli się tam zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Marcelina Zawadzka pokazała się w bikini. Fani: "Nie ma piękniejszej kobiety w polskiej tv"

Ostatnio, Marcelina Zawadzka wybrała się na egzotyczne wakacje. Na swoim instagramowym profilu udostępniła kilka zdjęć w bikini prosto z plaży, za pomocą których chciała swoim fanom "wysłać trochę słońca, radości i szczęścia".

- Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest 5 najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać aby żadnej z nich nam nie zabrakło. Mam szczęście. Ogromne szczęcie. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10 tysiecy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza dlatego też, postaram się wysyłać Wam trochę słońca, radości i szczęścia, bo dobro to jedyna rzecz która się mnoży gdy się je dzieli - napisała Marcelina Zawadzka pod zdjęciami.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów od zachwyconych fanów Marceliny:

Nie ma piękniejszej kobiety w polskiej tv <3
Śliczna
Cudna
Wyglądasz bosko
Kobiecość 1klasa 

- czytamy.

Więcej o: