Vera Wang ma 72 lata, a wygląda jak 20-latka. Zdradziła, że zawdzięcza to trzem elementom

Vera Wang jest jedną z tych kobiet, dla której uplywający czas jest niesamowicie łaskawy. Projektantka skończy w tym roku 73 lata, a wygląda prawie jak nastolatka. Okazuje się, że kluczem Very Wang do zachowania młodego wyglądu są trzy proste, ale zakakujące składniki.
Zobacz wideo Maja Sablewska szczerze o swojej diecie i wykonywanych treningach

Vera Wang to pochodząca z Chin projektantka mieszkająca w Nowym Jorku. Vera Wang studiowała historię sztuki w Sarah Lawrence College, a następnie, przez około 6 lat pracowała w dziale mody magazynu Vogue. Następny krokiem w jej karierze było stanowisko projektanta u Ralpha Laurena, gdzie pracowała dwa lata, po czym zdecydowała się założyć własny butik w Nowym Jorku. Nie da się ukryć, że cechą charakterystyczną Very Wang jest bardzo młody wygląd, którym projektantka intryguje fanów na całym świecie.

Vera Wang ma 71 lat, a wygląda jak 20-latka. Czemu to zawdzięcza?

W rozmowie z magazynem "People", Vera Wang zdradziła, czemu (oprócz dobrych genów) zawdzięcza młody wygląd oraz świetną kondycję fizyczną.  - Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową - powiedziała w rozmowie z magazynem. Obecnie, jak sama przyznaje, ćwiczy jedynie od czasu do czasu. - Sporadycznie to dobre określenie - przyznała. 

Vera Wang nie ukrywa również, że istotną rolę w utrzymaniu dobrej formy odgrywa również dobry sen. - To klucz do przetrwania w pracy i wychowania dwójki dzieci. Nie sądzę, żebym dała radę, gdybym nie mogła spać. Muszę odpoczywać, bo dzięki temu się regeneruję. A więc sen to coś bardzo ważnego i na pewno wódka, bo wspaniale odpręża - zdradziła projektantka.

 
Więcej o: