Vera Wang ma 72 lata, a wygląda jak 20-latka. Zdradziła, że zawdzięcza to trzem elementom

Vera Wang jest jedną z tych kobiet, dla której uplywający czas jest niesamowicie łaskawy. Projektantka skończy w tym roku 73 lata, a wygląda prawie jak nastolatka. Okazuje się, że kluczem Very Wang do zachowania młodego wyglądu są trzy proste, ale zakakujące składniki.
Zobacz wideo Maja Sablewska szczerze o swojej diecie i wykonywanych treningach

Vera Wang to pochodząca z Chin projektantka mieszkająca w Nowym Jorku. Vera Wang studiowała historię sztuki w Sarah Lawrence College, a następnie, przez około 6 lat pracowała w dziale mody magazynu Vogue. Następny krokiem w jej karierze było stanowisko projektanta u Ralpha Laurena, gdzie pracowała dwa lata, po czym zdecydowała się założyć własny butik w Nowym Jorku. Nie da się ukryć, że cechą charakterystyczną Very Wang jest bardzo młody wygląd, którym projektantka intryguje fanów na całym świecie.

Olaf LubaszenkoOlaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę. "Bardzo fajna zmiana. 10 lat młodszy"

Vera Wang ma 71 lat, a wygląda jak 20-latka. Czemu to zawdzięcza?

W rozmowie z magazynem "People", Vera Wang zdradziła, czemu (oprócz dobrych genów) zawdzięcza młody wygląd oraz świetną kondycję fizyczną.  - Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową - powiedziała w rozmowie z magazynem. Obecnie, jak sama przyznaje, ćwiczy jedynie od czasu do czasu. - Sporadycznie to dobre określenie - przyznała. 

Joanna Przetakiewicz żartuje ze swojego dawnego wyglądu: 'Jak z zatrzaśniętego solarium'Joanna Przetakiewicz żartuje ze swojego dawnego wyglądu: "Jak z zatrzaśniętego solarium"

Vera Wang nie ukrywa również, że istotną rolę w utrzymaniu dobrej formy odgrywa również dobry sen. - To klucz do przetrwania w pracy i wychowania dwójki dzieci. Nie sądzę, żebym dała radę, gdybym nie mogła spać. Muszę odpoczywać, bo dzięki temu się regeneruję. A więc sen to coś bardzo ważnego i na pewno wódka, bo wspaniale odpręża - zdradziła projektantka.

 
Więcej o: