Agnieszka Kaczorowska pokazała zmysłowe zdjęcia topless. Fani zachwyceni

Agnieszka Kaczorowska opublikowała ma swoim Instagramie efekty bardzo kobiecej i zmysłowej sesji zdjęciowej. Tancerka przyznała, że myślała, że nigdy nie odważy się wykonać takich zdjęć, jednak poczuła, że jest gotowa. - Jak zobaczyłam jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać - napisała Agnieszka.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 373 tysiące obserwatorów. Tancerka chętnie dzieli się tam momentami zarówno z życia zawodowego, a także prywatnego. Sympatię internautów, Agnieszka Kaczorowska zdobywa przede wszystkim swoją naturalnością. Ostatnio, zaskoczyła swoich fanów na Instagramie odważnymi zdjęciami. 

Agnieszka Kaczorowska w botkach z sieciówki. To bardzo modny i niedrogi model Agnieszka Kaczorowska w botkach z sieciówki. To bardzo modny i niedrogi model

Agnieszka Kaczorowska pokazała zmysłowe zdjęcia topless. Fani: Subtelnie i pięknie uchwycona

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się ostatnio zrobić nieco bardziej odważną sesję zdjęciową niż dotychczas, a efektami podzieliła się z instagramowymi obserwatorami. Czarno-białe fotografie, na których tancerka pozuje topless zachwyciły internautów. Tancerka przyznała również, że kilkukrotnie otrzymała propozycję sesji zdjęciowej w Playboyu, jednak wówczas nie była na to gotowa.

Agnieszka Kaczorowska w zjawiskowej kreacji na weselu. Postawiła na niedrogą stylizację z sieciówki Agnieszka Kaczorowska w zjawiskowej kreacji na weselu. Postawiła na niedrogą stylizację z sieciówki

- Dziś zdjęcia, które nie sądziłam, że kiedyś zrobię...i tym bardziej, że opublikuję. Miałam wiele lat temu propozycję sesji do Playboya... za pierwszym razem nie czułam się w swoim ciele na tyle dobrze, aby zrobić tak odważne zdjęcia. Propozycja wracała, a ja już będąc starsza myślałam jak na tym zyska bądź ucierpi mój wizerunek... stwierdziłam, że jest za wcześnie. Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji... powiedziałam "może kiedyś". I teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia... najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej... a jak zobaczyłam jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie... Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą. Ciało to TYLKO i AŻ ciało. To piękno, które @marek_podolczynski uchwycił tak jak mi się to zamarzyło... W artystyczny sposób, z klasą, z emocją - napisała Agnieszka Kaczorowska w opisie pod fotografiami. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów:

Pięknie uchwycone. Bardzo ze smakiem
Piękna
Jesteś jedną z niewielu osób publicznych, które obserwuję na IG i wiesz co, nie żałuję, że Cię obserwuję
Piękna kobieta, piękne zdjęcia

- czytamy.

Więcej o: