Prezent na mikołajki dla chłopaka - sprawdź nasze propozycje

Mikołajki za pasem, więc zastanawiasz się jaki prezent sprawić swojemu chłopakowi, przyjacielowi, narzeczonemu czy mężowi? Nic prostszego, oto kilka inspiracji, do wykorzystania w każdej sytuacji.

Prezent dla chłopaka na mikołajki, czyli ważne są emocje

Mimo iż większość z nas "wyrosła" już z wiary w św. Mikołaja, nie oznacza to wcale, że nie czujemy ekscytacji z samego faktu obchodzenia tego dnia. Wiemy doskonale, że dawanie prezentów to równie cudowna sprawa, jak ich otrzymywanie. Szukanie odpowiedniego podarunku, pakowanie upominku i wyczekiwanie na reakcję bliskiej nam osoby działa niezwykle mobilizująco.

Dobór odpowiedniego prezentu dla chłopaka na mikołajki zależy w dużej mierze, od jego zainteresowań, sposobu życia czy hobby. Bez względu jednak na to, jakbyśmy nie podchodzili do grupowania prezentów dla chłopaka na mikołajki, jedno jest pewne - każdy podarunek, wyszukany, zakupiony czy wykonany samodzielnie, zapakowany i przekazany z prawdziwym uczuciem zapewne stanie się tym wyśnionym i zdecydowanie najlepszym. Dzień 6 grudnia to dla większości z nas czas wielkich emocji, bez względu na to, ile mamy lat i kto jest naszym św. Mikołajem.

Prezent dla chłopaka - pomysły na najlepszy podarunek

Zastanawiając się nad pomysłami na prezent dla chłopaka, warto wziąć pod uwagę jego zainteresowania czy hobby, jakiemu oddaje się z olbrzymią pasją. Co zatem warto podarować na mikołajki chłopakowi? Oto kilka pomysłów i inspiracji do wykorzystania:

  • prezent dla wielbiciela muzyki - tego rodzaju pomysł wcale nie musi być banalny i mało wyszukany. Przecież melomana ucieszy każdy upominek, który w jakimkolwiek stopniu będzie związany z muzyka właśnie. Dlaczego zatem nie podarować nowej gitary, wymarzonej płyty, kolekcji płyt winylowych ulubionego wykonawcy czy mobilnego głośnika? Inne dobre propozycje to: brelok z kluczem wiolinowym, skarpetki z nadrukiem klawiszy pianina czy muzyczny kubek.
 
  • prezent dla domowego szefa kuchni - nie jest żadną tajemnicą, że mężczyźni są doskonałymi kucharzami, mają zdecydowanie bardziej wyczulony zmysł smaku, co więcej niejednokrotnie są bardziej zdecydowani i skłonni do eksperymentowania w kuchni. Jeżeli zatem Twój wybranek jest zapalonym miłośnikiem gotowania, może warto rozważyć podarowanie mu: pożytecznej książki kucharskiej, dzięki której odkryje, że jedzenie może być przyjemnością także dla dwojga; praktycznego fartucha do kuchni, dzięki któremu nie ubrudzi swojej nowej koszuli; pomysłowej łyżki do makaronu z minutnikiem, dzięki której włoska kuchnia w jego wykonaniu będzie jeszcze lepsza.
 
  • prezent dla gamera - upominek, dzięki któremu Twój towarzysz zauważy, że jego pasja jest ważna również dla Ciebie, będzie doskonałym sposobem na wyrażenie swoich emocji i uczuć wobec niego. Nowa gra, wirtualne okulary czy kierownica na pewno bardzo mu się spodobają, jeśli jednak nie jesteś do końca przekonana, czy znasz się na jego hobby, na pewno ucieszy go czekoladowy upominek w postaci świątecznego pada.
  • prezent dla domatora - upominek dla faceta, który lubi spędzać czas w domu, wcale nie musi być pozbawiony fantazji. Ciepły pled, nowy kubek lub filiżanka, ciekawa książka czy zestaw herbat roztaczających piękny, świąteczny aromat.
 
Zobacz wideo Nie tylko Święty Mikołaj. Zobacz, kto rozdaje prezenty w Europie
Więcej o: