Doda pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni: "Jak Katarzyna Figura w Kilerze"

Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wykonane poczas jednej z ostatnich sesji, w której brała udział. Fani byli zachwyceni: "Obłęd!". Niektórzy dostrzegli nawet podobieństwo do Katarzyny Figury.
Zobacz wideo Doda w celach dobroczynnych pokazała, jak trenuje na siłowni

Doda od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Na przestrzeni lat, piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę i obecnie uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Doda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego - w tym efekty sesji zdjęciowych, w których brała udział. 

Doda pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni: "Jak Katarzyna Figura w Kilerze"

Ostatnio, Doda podzieliła się fotografią, która została wykonana podczas jednej z ostatnich sesji zdjęciowych w studiu. Gwiazda pozuje na niej w kapeluszu, ubrana jedynie w czarne body z głębokim dekoltem. 

Jutro kolejna odsłona sesji

- zapowiedziała Doda w opisie pod zdjęciem.

Internauci nie kryli zachwytu, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów w kierunku artystki oraz jej zjawiskowej sylwetki. Niektórzy z fanów dopatrzyli się nawet podobieństwa do Katarzyny Figury grającej Gabrysię w filmie "Kiler":

Trochę jak Katarzyna Figura w Kilerze :)
Pierwsze skojarzenie - Katarzyna Figura w Kilerze
Jak Rysia z Kilerów <3
Królowa jest tylko jedna!
Jak inteligentna tak i bardzo piękna
Idealna figura

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

 
Więcej o: