Kasia Tusk w drogiej maseczce ochronnej. Została uszyta z włoskiego jedwabiu

Niedawno blogerka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w jedwabnej maseczce ochronnej. Jej cena może być dla wielu osób zaskakująca.

Kasia Tusk to jedna z największych inspiracji modowych Polek. Od lat prowadzi cieszącego się popularnością bloga Make Life Easier, a także profil na Instagramie, który obserwuje obecnie ponad 383 tysiące osób. Blogerka doskonale łączy ze sobą klasyczne elementy garderoby. Dzięki temu udaje jej się stworzyć ciekawe, a jednocześnie bardzo uniwersalne stylizacje. Stroje Kasi Tusk zazwyczaj wzbudzają spore zainteresowanie. Tym razem blogerka pokazała się w maseczce ochronnej, której cena może być dla wielu osób zaskakująca.

Kasia Tusk w maseczce ochronnej z włoskiego jedwabiu

Od kilku miesięcy maseczki ochronne są istotnym dodatkiem do stylizacji. Wiele osób starannie dobiera je do swoich strojów. Niedawno Kasia Tusk pochwaliła się na swoim blogu czarną maseczką marki Moye, która została wykonana z włoskiego jedwabiu. Jej cena wynosi 105 złotych. Jak zapewnia producent:

Dwustronna, jedwabna maseczka ochronna wielokrotnego użytku. Wyściełana podwójnie miękką satyną jedwabną pochodzącą z włoskiej prowincji Como. Dzięki funkcjonalnym zakładkom i delikatnym, elastycznym gumkom maseczka jest wyjątkowo wygodna. Zapewnia wysoką przewiewność, co zwiększa komfort oddychania. 

Jedwabna maseczka uzupełniła stylizację, która składa się także z beżowego płaszcza, kaszmirowych rękawiczek, szarego golfa i czarnych dżinsów. Zobaczcie, jak prezentuje się blogerka:

Kasia Tusk w drogiej maseczce ochronnej. Została uszyta z włoskiego jedwabiuKasia Tusk w drogiej maseczce ochronnej. Została uszyta z włoskiego jedwabiu Make Life Easier screen

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę
Więcej o: