Popularna influencerka pokazała, jak kobiety oszukują w social mediach, pokazując prawie że idealne sylwetki

Danae to bardzo znana influencerka, która stara się regularnie pokazywać ludziom, że to, co widzą w internecie, nie zawsze jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Tym razem zaprezentowała, jak w bardzo prosty i szybki sposób można sprawić, że na zdjeciu będzie się wyglądać lepiej i szczuplej.

Instagram nieustannie kusi nas wręcz idealnymi zdjęciami, twarzami bez jakichkolwiek niedoskonałości oraz szczupłymi sylwetkami bez cellulitu i rozstępów. Znana na całym świecie influencerka, Danae, postanowiła pokazać, jak ludzie w prosty i szybki sposób "kreują" swoje piękne i szczupłe ciała w mediach społecznościowych.

Kobietę na Instagramie obserwuje ponad dwa miliony ludzi z całego świata. Dzięki temu jej najnowszy post trafił do ogromnej rzeszy osób, uświadamiając ich, że nie wszystko, co widzą w internecie, jest odzwierciedleniem rzeczywistości.

Zobacz wideo

Popularna influencerka pokazała, co zrobić, aby wyglądać lepiej i szczuplej na zdjęciach

Danae opublikowała na swoim Instagramie krótki i prosty filmik, na którym krok po kroku pokazała, co zrobić, aby na zdjęciach wyglądać lepiej i szczuplej. To sprawdzony trik wielu influencerek! Odpowiednia poza, podniesione majtki od bikini, dzięki czemu nogi wyglądają na dłuższe, odpowiednie ustawienie aparatu fotograficznego - to tylko początek listy prostych sposobów na lepszy wygląd na zdjęciach.

Nie ma oczywiście niczego złego w robieniu takich zdjęć. Sama sobie takie pstrykam non stop. Ale warto przy tym mieć świadomość, co naprawdę kryje się za tymi idealnymi zdjęciami. I trzeba zawsze pamiętać, że media społecznościowe nie pokazują prawdy. 

- podkreśla Danae, której post spotkał się z bardzo pozytywną reakcją wśród internautów z całego świata.

 
Więcej o: