57-letnia Polka robi karierę jako fotomodelka. Teraz chce wystąpić w konkursie bikini fitness i trenuje pięć razy w tygodniu

Małgorzata Chruścicka ma 57 lat i, jak sama twierdzi, jej życie dopiero się zaczęło. Kobieta pracuje jako fotomodelka i przygotowuje się do startu w konkursie bikini fitness. W tym celu pięć razy w tygodniu trenuje na siłowni. Efekt? Piękna i lekko umięśniona sylwetka.

Małgorzata Chruścicka ma 57 lat, mieszka w Szczecinie i udowadnia, że wiek to tylko cyfry w dowodzie. Kobieta od niedawna prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 600 osób, a liczba ta stale rośnie. Czym tak bardzo urzekła swoich fanów? Życiem pełnym pasji i uśmiechu. Małgorzata Chruścicka udowadnia, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce!

Zobacz wideo

Ta Polka ma 57 lat i pracuje jako fotomodelka

Moje życie zaczęło się w wieku 57 lat, więc boję się myśleć, co będzie, jak skończę 60.

- mówiła w programie "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Chruścicka od jakiegoś czasu pracuje jako fotomodelka. Na Instagramie możemy podziwiać rezultaty jej współpracy z różnymi fotografami. Kobieta nie boi się odważnych zdjęć, na których prezentuje efekty swoich regularnych i ciężkich treningów. 

W tej chwili jestem na takim etapie życia, że nie muszę niczego udowadniać. W związku z czym mogę być piękna, szczęśliwa, mogę trenować sylwetkę i występować na zawodach.

- wyznała Małgorzata Chruścicka.

57-letnia Polka szykuje się do udziału w konkursie bikini fitness. Na siłowni trenuje pięć razy w tygodniu

Kobieta postanowiła bowiem wziąć udział w konkursie bikini fitness. Sport towarzyszy jej od zawsze, a dokładnie od 17 roku życia. Zaś dd dwóch lat Małgorzata Chruścicka trenuje na siłowni pięć dni w tygodniu - dzięki temu może się pochwalić rewelacyjną, wysportowaną sylwetką.

Bardzo to lubię i odkąd trenuję, to poprawiło się moje samopoczucie, wzmocniły mi się mięśnie, nie ma problemów z kręgosłupem i poprawiła mi się sylwetka.

- przyznała 57-latka.

Przechodziłam wszystkie dyscypliny i zawsze jestem perfekcjonistką, więc każdą nową dyscyplinę, którą zaczynałam, zaczynałam z instruktorem i bardzo poważnie. A 2 lata temu się zainteresowałam sportami sylwetkowym, ponieważ pracuję jako dziennikarz prasy lokalnej i robiłam wywiad z dziewczyną, która była mistrzynią Europy.
 
Więcej o: