Anna Mucha pokazała zdjęcie sprzed 23 lat. Fani są zachwyceni. "Przypominasz mi Alizee"

Anna Mucha udostępniła niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed 23 lat. Zostało ono wykonane na planie filmu "Młode wilki 1/2".

Anna Mucha to od wielu lat jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Jej wypowiedzi często wzbudzają ogromne zainteresowanie i kontrowersje. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 818 tysięcy osób. 

Anna Mucha wspomina film z 1997 roku

Aktorka zadebiutowała 30 lat temu w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Miała wówczas 10 lat. W 1997 roku wcieliła się w rolę Ani w filmie "Młode wilki 1/2" w reżyserii Jarosława Żamojdy. Był to prequel do filmu "Młode wilki" z 1995.

Niedawno aktorka udostępniła zdjęcie z planu zdjęciowego. - Byliście dziś już po bułki? Wzruszają mnie te wspomnienia, kiedy było się pięknym, młodym, a w głowie wiatr hulał... jakie to niezwykle, że pewne rzeczy u niektórych są niezmienne - napisała aktorka. 

 

Fanka: Przypominasz mi Alizee

Fani aktorki zachwycili się zdjęciem. Co ciekawe, niektórzy wyczuli w opisie aluzję do jednego z aktorów znanego z "Młodych wilków", który obecnie często wypowiada się na tematy społeczne i polityczne. Większość jednak skupiła się na urodzie aktorki. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Jaka śliczna!
Przypominasz mi Alizee na tym zdjęciu!
I przepiękne brwi do dziś takie same. Uwielbiam twoją naturalność!

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Mucha odpowiada na atak fanki:
Więcej o: