Aleksandra Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie. Fotografia podzieliła internautów

Aleksandra Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie, które wykonała jeszcze podczas ciąży. Pozuje na nim w samej koszulce, odważnie eksponując swoje ciało. Post wywołał lawinę komentarzy. - Cudowny kadr bez tabu. Brawo - czytamy.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną znanego polskiego aktorka, Michała Żebrowskiego. W sierpniu 2020 roku, na świat przyszło ich trzecie dziecko. Ola Żebrowska jest aktywna na swoim Instagramie i na bieżąco relacjonowała przebieg swojej ciąży. Internautki doceniają Olę za jej naturalność, którą otwarcie i bez skrępowania pokazuje na swoich social mediach.

Doda pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni: 'Jak Katarzyna Figura w Kilerze' Doda pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni: "Jak Katarzyna Figura w Kilerze"

Aleksandra Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie. Internauci podzieleni

Ruch ciałopozytywności staje się coraz popularniejszy, a grono kobiet, które otwarcie pokazuje, że nikt nie jest idealny, nieustannie się powiększa. Ostatnio, Ola Żebrowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiła będąc jeszcze w ciąży. Żona Michała Żebrowskiego pozuje na nim w samej koszulce, odważnie pokazując swoje ciało oraz cellulit.

Popularna influencerka pokazała, jak kobiety oszukują w social mediach, pokazując prawie że idealne sylwetki Popularna influencerka pokazała, jak kobiety oszukują w social mediach, pokazując prawie że idealne sylwetki

Here’s the nude nobody asked for #send #nudes #loveyourself #tb #thirdtrimester

- napisała pod zdjęciem.

Fotografia wywołała naprawdę spore poruszenie w sieci i podzieliła internautów. Nie da się ukryć, że znaczna większość użytkowników była zachwycona:

Cudowny widok. Sama natura. No filter <3
Przecudowne <3 i tego się właśnie próbuję od Ciebie uczyć
Piękna <3
Boskie. Ciąża to jest mega wysiłek dla ciała
Przepiękne chwile i cudowny kadr bez tabu, brawo

- pisali.

 

Inni natomiast mieli zupełnie odmienne zdanie, twierdząc, że takiego zdjęcia nie powinno się publikować w mediach społecznościowych:

Dla mnie Pani przesadza...
Już nie wie Pani co pokazywać...
Uważam, że niektóre zdjęcia publikowane być nie powinny

- czytamy.

Więcej o: