Ksiądz na TikToku porównał kobiety uprawiające seks przed ślubem do brudnych szklanek

Ksiądz Jakub Piątkowski wykorzystał swój profil na TikToku, aby wypowiedzieć się na temat czystości przedmałżeńskiej. Jego słowa spotkały się jednak z ogromną krytyką, a filmik ostatecznie został usunięty.

Jakub Piątkowski to popularny na TikToku ksiądz, który może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów - obecnie ma ich aż prawie 38,5 tysięcy. Mężczyzna postanowił wykorzystać swój profil, aby wypowiedzieć się na temat czystości przedmałżeńskiej. Jego wypowiedź spotkała się jednak z ostrą krytyką, a filmik został usunięty. O co poszło?

Ksiądz Jakub Piątkowski porównał kobiety uprawiające seks przed ślubem do brudnych szklanek

Ksiądz Jakub Piątkowski został skrytykowany za to, że porównał kobiety, które współżyją przed ślubem i tym samym nie zachowują czystości przedmałżeńskiej, do... "brudnej szklanki". W ten sposób chciał zobrazować swoją wypowiedź. Taka analogia jednak bardzo nie spodobała się internautom, którzy zarzucili księdzu m.in. seksizm.

Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, troszkę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? Prawdopodobnie nie. Mówię to dlatego, gdyż pod ostatnim filmikiem niektóre osoby pytały mnie, co sądzę o tej dziewczynie, która na TikToku chwali się swoją czystością przed ślubem. Ona też jest szklanką, ale czystą i pełną. Z tej szklanki piło wielu. Zostawili coś po sobie i jest pusta.

- mówił na nagraniu ksiądz Jakub Piątkowski.

A ta dziewczyna jest pełną szklanką, czystą, a co lepsze może dać siebie w pełni drugiej osobie, do której będzie miała pewność, że to jest ta jedyna. Modlę się za ciebie, jesteś wzorem dla wszystkich. Szanujcie się i bądźcie czyści. Pozdrawiam i szczęść Boże.

- tymi słowami zakończył swoją wypowiedź.

Więcej o: