Torbicka ucina dyskusję o tym, dlaczego nie ma dzieci. "Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny"

- Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów prezenterka.

Grażyna Torbicka to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Przez wiele lat w TVP prowadziła program "Kocham kino". Torbicka słynie z elegancji, taktu i niezwykłej klasy. Mimo że z reguły nie wypowiada się na tematy prywatne, w wywiadach często jest pytana o to, dlaczego nigdy nie została mamą.

"Czy to jest temat do publicznej dyskusji?"

Torbicka jest bardzo niezadowolona z faktu, że ludzie wtrącają się w tak intymną sferę życia. Ostatnio w wywiadzie, którego udzieliła "Życiu na gorąco", ostro ucięła dyskusję na ten temat:

Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa.

Torbicka od blisko 40 lat jest żoną kardiologa Adama Torbickiego. - Przy nim i dzięki niemu czuję się jak prawdziwa kobieta. Nie jestem instytucjonalną żoną, ale kobietą mającą swój dom, swoje pasje, swoją pracę. Nie wymagam od męża, by traktował mnie jak schematyczną kapłankę domowego ogniska i zachowywał się jak głowa rodziny. Nie dzielimy obowiązków na "żonine" i "mężowskie". Jeżeli coś robimy, to dla satysfakcji, po to, by sprawić przyjemność drugiej osobie - powiedziała w jednym z wywiadów.

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes:
Więcej o: