Ewa Farna zaliczyła wpadkę bez makijażu na Instagramie. Pokazała, że ma dystans i poczucie humoru

Ewa Farna opublikowała na swoim Instagramie relację z wieczornej rutyny. Chcąc pokazać jeden z etapów swojej pielęgnacji, zaliczyła małą wpadkę. Publikując ją, piosenkarka po raz kolejny pokazała, że ma do siebie dystans.
Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy o tym, że musi schudnąć

Ewa Farna jest jedną z tych artystek, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie, piosenkarka na bieżąco relacjonuje wydarzenia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Niedawno gwiazda opublikowała na swoim profilu zdjęcie, którym zaskoczyła swoich fanów. Widać bowiem na nim metamorfozę, którą w ostatnim czasie przeszła Ewa Farna. - Jaka figura, wow! Macierzyństwo zdecydowanie ci służy! Ślicznie wyglądasz - pisali internauci w komentarzach pod opublikowamym postem.

Ewa Farna zaliczyła wpadkę na Instagramie. Pokazała, że ma poczucie humoru i dystans do siebie

Teraz, Ewa Farna pokazała również, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Piosenkarka chciała bowiem podzielić się z obserwatorami swoją wieczorną rutyną i opublikowała na InstaStories relację bez makijażu z nałożoną na twarz maseczką. Niestety coś poszło nie tak i zamiast bumerangu, Ewa nagrała wideo, na którym robi dziwną minę. Mimo wszystko postanowiła udostępnić nagranie swoim fanom. 

Tak, to miał być bumerang, a jest wideo na którym dziwnie się patrzę

- napisała w komentarzu do krótkiego nagrania.

Ewa Farna zaliczyła wpadkę na Instagramie. Pokazała, że ma dystans i poczucie humoruEwa Farna zaliczyła wpadkę na Instagramie. Pokazała, że ma dystans i poczucie humoru https://www.instagram.com/ewa_farna93/?utm_source=ig_embed

Więcej o: