Bestsellerowy tusz do rzęs na promocji w Super-Pharm. Jego cena jest teraz niższa o 55 procent

W tym roku Black Friday wypada 27 listopada. Jednak w wielu sklepach akcje promocyjne startują znacznie wcześniej. Sieć Super-Pharm przygotowała dla klientów Black Week. Promocja rozpoczęła się 19 listopada i potrwa do 29 listopada.

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Picodi.com, przeciętna Polka wydaje na kosmetyki około 1414 zł w ciągu roku. Poza tym zazwyczaj tego typu zakupów dokonuje w czasie promocji. Obecnie dobrą okazją do uzupełnienia swojej kosmetyczki jest promocja w Super-Pharm. 

Black Week w Super-Pharm - kiedy wypada?

W tym roku Black Friday wypada 27 listopada. Jednak w niektórych miejscach akcje promocyjne startują znacznie wcześniej. Sieć Super-Pharm przygotowała dla klientów Black Week. Promocja na wybrane produkty rozpoczęła się 19 listopada i potrwa do 29 listopada. W tym czasie niektóre produkty będziemy mogli kupić nawet 55 procent taniej. 

Bestsellerowe produkty w niższych cenach

Objęte promocją zostały m.in. bestsellerowy tusz do rzęs 2000 Calorie marki Max Factor. W regularnej cenie kosztuje 49,99 PLN. Po przecenie zapłacimy za niego 22,05 PLN. To jeden z ulubionych tuszów makijażystów i gwiazd. Jak zapewnia producent, kosmetyk zapewnia rzęsom maksymalną objętość i grubość. Co ważne, szybko schnie, jest trwały, nie skleja włosków i nie się nie rozmazuje. Inne popularne produkty, których cena została obniżona w ramach Black Week w Super-Pharm to m.in.:

  • Podkład Bourjois 123 Perfect Foundation (regularna cena: 65,99 PLN, po przecenie: 31,50 PLN)
  • Podkład Rimmel Rimmel Lasting Finish (regularna cena: 45,99 PLN, po przecenie: 20,70 PLN)
  • Podkład Bourjois Healthy Mix (regularna cena: 64,99 PLN, po przecenie: 31,05 PLN)
  • Puder Rimmel Stay Matte (regularna cena: 32,99 PLN, po przecenie: 14,85 PLN).
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Problem z maskarą? Mamy patent na plamy z tuszu:
Więcej o: