Julia Wieniawa stworzyła własną markę ubrań. Nowy biznes podzielił fanów aktorki

Julia Wieniawa podzieliła się na Instagramie informacją o stworzeniu kolejnego biznesu. Aktorka założyła bowiem własną markę ubrań o nazwie Lemiss. - Chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania - przyznała Julia Wieniawa.
Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanie

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na przestrzeni ostatnich lat, zyskała miliony fanów, uważnie śledzą wszelkie jej działania. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,8 mln obserwatorów i regularnie dzieli się z nimi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że za ogromną popularnością Julii Wieniawy idą również nie małe pieniądze, które aktorka regularnie stara się inwestować. W ostatnim czasie, poza nieruchomościami, aktorka stała się współwłaścicielką marki świec, stworzyła własną markę kosmetyczną, a teraz wystartowała z własną marką odzieżową.

Julia Wieniawa stworzyła własną markę ubrań. Co znalazło się w ofercie Lemiss?

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie kilka postów, w których poinformowała swoich fanów o tym, że założyła własną markę ubrań sportowych Lemiss i przybliżyła filozofię swojej nowej firmy. - W @lemissofficial chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania, budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce - napisała aktorka pod jednym ze zdjęć. 

Obecnie, w ofercie marki znajdziemy legginsy sportowe, spodenki typu biker, top z długim rękawem i trzy rodzaje topów bez rękawów. Wszystkie te elementy dostępne są w trzech kolorach - białym, czarnym oraz nude. Ponadto, z asortymencie Lemiss znalazły się dwa rodzaje body, które kupić można w kolorze nude oraz czarnym. Ceny wahają się natomiast od 219 zł do 279 zł.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część fanów jest zachwycona kolekcją, niektórzy dopatrzyli się natomiast dużej inspiracji marką Skims założoną przez Kim Kardashian:

Coś pięknego <3
Baaaardzo duża inspiracja kolekcją @skims Kim Kardashian jeśli chodzi o kolorystykę, sposób prezentacji, ideologię firmy
Wow co za talent
Super!
Przepiękne!
Ciekawa jestem co na to Kim Kardashian?
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że niestety skopiowała SKIM?
Piękna kolekcja <3 brawo

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: