Gwiazda "The Crown" pokazała włosy pod pachami na okładce magazynu. "P... to. Nie chcę się golić!"

Emma Corrin pojawiła się na okładce listopadowego numeru brytyjskiego wydania magazynu Glamour. Aktorka zaskoczyła fanów pozując z włosami pod pachami. - Mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze, aby owłosienie ciała u kobiet stało się normalne - powiedziała w wywiadzie.
Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Emma Corrin jest obecnie jedną z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Wszystko za sprawą roli księżnej Diany, którą zagrała w serialu "The Crown", wyprodukowanego przez platformę Netflix. Rosnącą popularność, aktorka wykorzystuje, by otwarcie mówić o istotnych kwestiach. Jednym z nagłaśnianych przez nią tematów jest problem bulimii, na którą cierpiała właśnie księżna Diana. Emma Corrin wraz z producentami serialu współpracowała z organizacją "Beat", która działa na rzecz świadomości o zaburzeniach, by jak najprawdziwiej pokazać na ekranie chorobę, z którą zmagała się Diana Spencer. Ostatnio, Emma Corrin postanowiła poruszyć również temat owłosienia kobiet i zaskoczyła swoich fanów zdjęciem na okładce brytyjskiego wydania "Glamour". 

Rodzina królewska oficjalnie odniosła się do 'The Crown' Rodzina królewska oficjalnie odniosła się do "The Crown"

Emma Corrin - gwiazda "The Crown" - pokazała włosy pod pachami na okładce magazynu

Emma Corrin zapozowała bowiem eksponując zapuszczone włosy pod pachami. Gwiazda serialu "The Crown" przyznała, że już od dłuższego czasu chciała przestać się golić, jednak będąc w związku żyła w przekonaniu, że powinna to robić "dla korzyści obu stron". Dopiero kiedy stała się singielką zrozumiała, że nie musi tego robić, jeśli nie ma na to ochoty.

Kelly Brook Szczere wyznanie modelki: czas, gdy byłam najszczuplejsza, był najsmutniejszym okresem w moim życiu

- Chciałam je zapuścić już od paru lat, ale jestem singielką dopiero od niedawna. Wcześniej tego nie zrobiłam, ponieważ byłam w związku i chyba byłam zaprogramowana, żeby myśleć, że powinnam się golić dla korzyści obu stron. Ale p... to. Nie chcę się golić! Dlaczego w ogóle się tym przejmowałam? (...) Mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze, aby owłosienie ciała u kobiet stało się normalne i że nie będzie to coś, na co będziemy zwracać uwagę (...). Uważam, że to interesujące, w jaki sposób media i spora część naszej kultury uwielbia szufladkować kobiety i nadawać im etykietki. To, w jaki sposób się prezentuję, jak się maluję, co robię z fryzurą, owłosieniem ciała czy czymkolwiek innym pod kątem estetycznym zawsze będzie dyktowane tym, co ja sama czuję, a nie czymś zewnętrznym - powiedziała Emma Corrin w rozmowie z magazynem.

Okładka została bardzo pozytywnie przyjęta przez internautów na Instagramie:

Fantastyczna kobieta
To wspaniale widzieć coraz więcej kobiet zachowujących naturalność
Świetna okładka!
Zjawiskowa

- pisali w komentarzach pod zdjęciem okładkowym.

 
Więcej o: