"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w święta! Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Świąteczny wieczór z filmem "Kevin sam w domu" to dla wielu osób swego rodzaju tradycja. Dla wszystkich fanów przygód Kevina McCallistera mamy dobrą wiadomość. W tym roku, "Kevin sam w domu" również pojawi się na antenie telewizyjnej. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?
Zobacz wideo Ranking filmów idealnych na święta

"Kevin sam w domu" na Boże Narodzenie to już niemal tradycja w Polsce

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to filmy, które każdego roku przyciągają przed telewizory miliony Polaków, a oglądanie przygód Kevina McCallistera stało się dla wielu rodzin swego rodzaju świąteczną tradycją. Od wielu lat, film ten możemy oglądać niezmiennie na antenie Polsatu. Co ciekawe, tylko raz - w 2010 roku - Polsat nie planował emisji filmów w święta Bożego Narodzenia, co spotkało się z ogromnym protestem fanów na Facebooku. Akcja przyniosła natomiast oczekiwany skutek i telewizja zdecydowała się zmienić świąteczną ramówkę emitując kultową produkcję. 

"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany na Boże Narodzenie 2020. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

W zeszłym roku, kultowa produkcja przyciągnęła aż 3,76 mln widzów i była absolutnym hitem spośród wszystkich świątecznych emisji telewizyjnych. W tym roku, telewizja Polsat również zadecydowała, że film "Kevin sam w domu" pojawi się w święta na ich antenie. Świąteczne przygody Kevina McCallistera będzie można obejrzeć w Wigilię (24 grudnia) o godzinie 20:00. 

Kto z was czeka każdego roku na ten film? A może macie inny ulubiony film świąteczny? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Więcej o: