Biedronka wprowadza do swojej oferty produkty marki Brugi. Znamy ich ceny

Ubrania oraz akcesoria zimowe są dostępne w ofercie sieci już od 23 listopada. To produkty dla dzieci oraz dorosłych.

Biedronka wprowadza do swojej oferty produkty marki Brugi. Ubrania oraz akcesoria zimowe dostępne w ofercie sieci już od 23 listopada. - Długie spacery w lesie, bitwy na śnieżki i lepienie bałwana. To rozrywki, które podczas zimy kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Choć w nadchodzących miesiącach dalekie podróże nie będą możliwe, w dalszym ciągu warto znaleźć takie formy przyjemności, dzięki którym będziemy mogli skorzystać z zimowych uciech - dowiadujemy się z informacji prasowej, którą otrzymała nasza redakcja. 

W ofercie znalazły się czapki, kominy, kurtki, bielizna termiczna. Są to elementy garderoby, które zimą przydadzą się nie tylko na śnieżnych stokach. Wszystkie ubrania są wykonane są z wodoodpornej tkaniny 3000 mm H2O, która pozwala na przebywanie na zewnątrz podczas opadów śniegu.

Biedronka wprowadza do swojej oferty produkty marki BrugiBiedronka wprowadza do swojej oferty produkty marki Brugi materiały prasowe Biedronka

Zobacz wideo Nowoczesna i proekologiczna Biedronka:

Ceny produktów

Kurtki dla dzieci (99 zł za sztukę) wyposażone są w odpinany kaptur i kieszenie na rękawach, natomiast spodnie (79,99 zł) - w fartuchy przeciwśnieżne w nogawkach i regulowane szelki. Aby umożliwić aktywne spędzanie czasu podczas minusowych temperatur, w sklepach sieci Biedronka pojawią się także zestawy bezszwowej bielizny termicznej dla dzieci (59,90 zł za zestaw) oraz dorosłych (39,99 i 49,99 zł za sztukę). Termiczne legginsy i koszulki wykonane są z elastycznego, oddychającego materiału, który dopasowuje się do ciała i zapewnia poczucie komfortu podczas aktywności. Aby uzupełnić sportowy, zimowy look, klienci Biedronki będą mogli znaleźć w sklepach także kolorowe czapki z pomponem oraz kominy z polarem (19,99 zł lub 24,99 zł za sztukę), które ogrzeją, gdy temperatura spadnie poniżej zera.

Może cię także zainteresować: