Anna Lewandowska pochwaliła się zjawiskową choinką i planami na święta. Fanka: "Kocham za dystans"

Anna Lewandowska zdecydowała się w tym roku znacznie szybciej ubrać choinkę i przystroić dom na święta. Efektem końcowym podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. Trenerka po rak kolejny udowodniła również, że ma ogromny dystans do siebie.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest dla wielu osób autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Na swoim Instagramie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat treningu czy diety, lecz także pokazuje momenty ze swojego życia prywatnego. Ostatnio, trenerka postanowiła przystroić choinkę, a efektem końcowym podzieliła się z obserwatorami.

Anna Lewandowska o wadach postawy Anna Lewandowska zachwyca w modnej kurtce z Zary. To hit na ten sezon. Kosztuje mniej niż 150 zł

Anna Lewandowska pochwaliła się zjawiskową choinką i planami na święta. Pokazała również, że ma ogromny dystans do siebie

Anna Lewandowska postanowiła w tym roku znacznie szybciej przywołać magię świąt. Już w listopadzie postanowiła ubrać choinkę i przystroić dom na święta. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje przy zjawiskowym drzewku. W opisie pod zdjęciem, trenerka wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się tak szybko rozpocząć celebrowanie świąt.

'Kevin sam w domu' zostanie wyemitowany w święta! Gdzie i o której będzie można go obejrzeć? "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w święta! Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

- Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę. A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina - napisała Anna Lewandowska.

Swój post zakończyła słowami "PS. Te święta będą piękne i długie jak... ;p", nawiązując do parodii reklamy, w której wzięła udział wraz z Julią Wieniawą oraz Małgorzatą Sochą. Fani po raz kolejny docenili Anię Lewandowską za jej ogromny dystans do siebie:

Kocham za dystans
Wygrałaś <3
Kocham P.S. 

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: