Była uzależniona od narkotyków. Ma za sobą niezwykłą metamorfozę. Teraz trudno ją rozpoznać

Demi-Nicole Dunlop była uzależniona od narkotyków. Przeszła jednak odwyk, dzięki któremu jej życie całkowicie się zmieniło.

Demi-Nicole Dunlop ze Szkocji była uzależniona od narkotyków twardych przez ponad dwa lata. Jak wspomina, prawie codziennie przyjmowała heroinę. Nałóg negatywnie wpływał na jej psychikę, relacje z bliskimi, pracę i wygląd zewnętrzny. 

Niezwykła przemiana

Niedawno Demi-Nicole udostępniła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z tamtego okresu. Jeszcze kilka lat temu kobieta była wychudzona, a jaj twarz pokrywały liczne wypryski. Co ciekawe, obecnie 27-latka nie przypomina siebie sprzed lat. Spektakularna metamorfoza wzbudziła ogromne zainteresowanie. Historię Demi-Nicole opisały różne brytyjskie media, m.in. "Mirror" i "The Sun".

"Jestem dumna z tego, kim obecnie jestem"

Gdy kobieta sięgnęła dna, za namową najbliższych poszła na czteromiesięczny odwyk. Jak wspomina, terapia była wyczerpująca i trudna. Jednak dzięki temu całkowicie zmieniło się jej życie.

Od dłuższego czasu Demi-Nicole nie bierze narkotyków. Została mamą i wróciła na studia. Zmienił się także jej wygląd zewnętrzny. - Pokazuje moją metamorfozę, ponieważ chcę dać innym nadzieję. Pragnę udowodnić im, że oni także mogą wyjść z nałogu i żyć normalnie - wyznała Demi-Nicole. Kobieta dziękuje także osobom, które wspierały ją w trudnym okresie:

Jestem dumna z tego, kim obecnie jestem. To wszystko nie mogłoby się udać, gdyby nie wsparcie ze strony przyjaciół i rodziny. Jestem dowodem na to, że wystarczy chcieć, by wrócić na dobrą drogę.

27-latka przeszła niezwykłą metamorfozę i dzisiaj zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

Była uzależniona od narkotyków, musiała pójść na odwyk. Ma za sobą niezwykłą metamorfozę. Trudno ją rozpoznaćByła uzależniona od narkotyków, musiała pójść na odwyk. Ma za sobą niezwykłą metamorfozę. Trudno ją rozpoznać screen: mirror.co.uk

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Legalizacja marihuany zmniejsza jej spożycie wśród młodzieży:
Więcej o: