Młynarska o partnerkach przeciwników aborcji. "Niech powiedzą jak się czuły, kiedy ci sami kolesie namawiali je do aborcji "

Paulina Młynarska udostępniła nagranie, w którym mówi o mężczyznach sprzeciwiających się liberalizacji prawa aborcyjnego. Dziennikarka twierdzi, że w wielu przypadkach taka postawa to oznaka hipokryzji.

W całej Polsce, od kilku tygodni trwają protesty po decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października ogłosił, że przerywanie ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją RP. Wiele osób publicznych wypowiada się na ten temat w mediach społecznościowych. Jedną z najaktywniej udzielających się znanych Polek jest dziennikarka Paulina Młynarska.

Paulina Młynarska o przeciwnikach aborcji

Niedawno Młynarska udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którym mówi o mężczyznach sprzeciwiających się liberalizacji prawa aborcyjnego. Dziennikarka twierdzi, że w wielu przypadkach taka postawa jest oznaką hipokryzji. - Czekam na dzień, w którym kochanki, dziewczyny i żony tych wszystkich kolesi, którzy są za kompromisem aborcyjnym, powiedzą jak się czuły, kiedy ci sami kolesie namawiali je do aborcji - napisała Młynarska. 

 

Post dziennikarki wywołał ogromne zainteresowanie. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem:

Dobra idea!
Świetny pomysł. Przypuszczam, że paru by się w sejmie znalazło.
Swego czasu ŚP. Dr Dębski opowiadał o takich zagorzałych przeciwnikach aborcji, którzy witali w jego gabinetach po ten zabieg. Gdy się ich pytał, jak to możliwe, słyszał zazwyczaj: "słuchaj, to zupełnie wyjątkowa sytuacja..."

Warto wspomnieć, że ostatni z komentarzy odnosi się do głośnej wypowiedzi ginekologa, prof. Romualda Dębskiego. Wywiad został opublikowany 3.10.2016 r. na naszym serwisie weekend.gazeta.pl. Całą rozmowę z lekarzem możecie przeczytać tutaj:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: