Biedronka sprzedaje modne torebki. To hit na ten sezon! Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcej

Biedronka wprowadziła do swojej sprzedaży modne torebki uwielbianej marki Puccini. Taki dodatek jest nie tylko stylowy, ale też bardzo praktyczny. I co najważniejsze - niedrogi! Torebki marki Puccini wykonane są z dobrej jakości materiału i pomieszczą format A4.

Biedronka przygotowała dla swoich klientek super ofertę. Dzięki niej teraz w wybranych sklepach tej popularnej sieci (w stacjonarnych oraz tych online) kupimy modne i tak uwielbiane przez kobiety torebki znanej marki Puccini. Są stylowe, modne i co najważniejsze niedrogie! Do wyboru mamy różne modele i kolory za mniej niż 140 zł. Podobne kupicie w popularnych sieciówkach, ale zapłacicie za nie dużo więcej.

Zobacz wideo

Biedronka sprzedaje modne torebki za mniej niż 140 zł. To hit na ten sezon

Biedronka postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoim klientek fashionistek. Przy okazji już po raz kolejny pokazuje, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna sieć sklepów wprowadziła właśnie do swojej oferty bardzo modne torebki popularnej marki Puccini. Tym samym Biedronka po raz kolejny udowadnia, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych i na bieżąco podąża za nimi. Dzięki temu możemy nosić modne i stylowe ubrania oraz dodatki kupione w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ofercie Biedronki znajdziemy modne torebki marki Puccini za 129 zł. Dostępne są różne modele i wzory. Torebki dodatkowo wyposażone są w usztywniane dno, a zamykane są na zamek lub klips (w zależności od modelu). Są pojemne i praktyczne - pomieszczą format A4. Oferta ruszyła dzisiaj (czwartek, 21 listopada) i potrwa do 9 grudnia.

Zobacz także: Torebki marki Wittchen do ręki!

Biedronka sprzedaje modne torebki marki Puccini. To hit na ten sezon. Znamy ich cenę. Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcejBiedronka sprzedaje modne torebki marki Puccini. To hit na ten sezon. Znamy ich cenę. Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcej fot. screen: biedronka.pl

Więcej o: