25-latka wydała fortunę na operacje. Zdaniem fanów jej ciało wygląda teraz jak dzieło sztuki

Amber Luke ma dopiero 25 lat, a już przeszła wiele modyfikacji ciała. Jak wyznaje, dopiero teraz czuje się szczęśliwa i akceptuje siebie.

Amber Luke to 25-latka z Australii, której celem jest przemiana w "białego smoka". Do jego osiągnięcia przybliżają ją liczne modyfikacje ciała. Amber aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 55 tysięcy osób. Jeszcze kilka lat temu Amber wyglądała zupełnie inaczej. Porównując jej współczesne zdjęcia z tymi z przeszłości, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. 

 

Amber Luke: Jestem z siebie dumna

W ostatnich latach Amber Luke przeszła wiele modyfikacja ciała. Wydała na nie ponad 120 tysięcy dolarów. I jak podkreśla, jest z siebie dumna. Przemiana dziewczyny podoba się także jej obserwatorom, którzy zasypują ją komplementami pod zdjęciami. Ich zdaniem ciało Amber wygląda teraz jak dzieło sztuki. 

Lista modyfikacji jest długa

Amber wyznała w jednym z postów, że przed ingerencją w wizerunek nienawidziła siebie. Prześladowały ją m.in. myśli samobójcze. Dopiero zmiana wyglądu pozwoliła jej w pełni siebie zaakceptować. - Jestem silną kobietą, która dokładnie wie, czego chce i kim jest - napisała na Instagramie.

Co zmieniła w swoim wyglądzie Australijka? Lista modyfikacji ciała jest długa. Amber ma za sobą m.in. rozszczepienie języka, tatuowanie gałek ocznych, warg i właściwie niemal każdej części ciała. Poddała się także kilku operacjom, w tym powiększaniu pośladków oraz piersi. Zobaczcie, jak teraz wygląda 25-latka:

 
 
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak dbać o świeżo wykonany tatuaż?
Więcej o: