Zanna jest znacznie wyższa od swojego partnera. "Wzrost wcale nie wpływa na dopasowanie"

- Nie pozwól, żeby normy społeczne powstrzymywały się od bycia z kimś, z kim jesteś szczęśliwa - napisała pod jednym ze swoich zdjęć influencerka.

Zanna aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 336 tysięcy osób. Influencerka promuje m.in. zdrowy styl życia, chwali się zdjęciami z licznych podróży. Często odsłania także kulisy swojego życia prywatnego. 

Różnica wzrostu między partnerami

Od jakiegoś czasu Zanna jest szczęśliwie zakochana. Chętnie więc publikuje na swoim profilu na Instagramie romantyczne zdjęcia ze swoim nowym chłopakiem. To, co wielu jej obserwatorom od razu rzuca się w oczy, to różnica wzrostu między partnerami. Kobieta jest znacznie wyższa od mężczyzny.

"Miłość to miłość. Wzrost wcale nie wpływa na dopasowanie"

Jak zdradziła w jednym ze swoich postów Zanna, co kilka dni dostaje wiadomości od internautów, którzy piszą do niej na temat wyraźnej różnicy wzrostu między nią a jej chłopakiem. Dla wielu osób jest to bardzo zaskakujące. Influencerka ma jednak ogromny dystans do tego typu wiadomości. 

- Wspominałam już o tym, ale zrobię małe przypomnienie: miłość to miłość. Wzrost wcale nie wpływa na dopasowanie. Nie pozwól, żeby normy społeczne powstrzymywały się od bycia z kimś, z kim jesteś szczęśliwa - napisała pod jednym ze swoich zdjęć. 

 
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Trzaskowski z wyborcami śmieje się ze swojego wzrostu:
Więcej o: